Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszeri megcsalast bevallanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeri megcsalast bevallanatok a parotoknak?

Figyelt kérdés
Mindig is egy olyan ferfinek gondoltam magam aki sose lenne kepes a felrelepesre.Parom szokott feltekenykedni en mindig ratamadok h sose csalom meg.Megis megtortent.Egy buli alkalmaval.Ugy gondoltam ha netan megis ilyen törtenne elmondanam.De most mast hogy latom.En siman kidomnam a menyasszonyom ha megtudnam hogy megcsalt.es tudom h o is kirakna.De nem akarom ezt.esely h kiderüljön szinte nulla.tudom h tisztesseges lenne elmondanom de egy vilag dölne össze benne.Mit tegyek??ferfiak ti it tennetek?most ugy gondolom h ezek utan tenyleg soha sem de mivan ha 10 ev mulva megint megteszem?van itt olyan aki tanult az egyszeri esetböl es egy nöt sem enged maga köre azota?vagy szeritetek tenyleg igaz ha valaki egyszer megteszi többször id megfogja?5 eve vagyunk együtt,nagyon banom,de csalodtam magamban is h kepes voltam erre.mit tennetek?van aki igy jart es tenyleg egyszeri hiba volt?
2016. nov. 8. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem szokásom egyikről sem beszámolni.
2016. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Az a helyzet, hogyha most meglépted, akkor máskor is megtennéd, mert átlépted a határt.

Mivel nincs következménye (ugyanis a barátnőd nem tud róla), ezért ezen felbuzdulva máskor is képes lennél megtenni egy túlfűtött helyzetben.

Azt tanácsolom, hogy mondd el neki és add meg a jogot, hogy ő döntsön a kapcsolatotokról, mivel ő a felszarvazott fél!

2016. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

Nezd en nokent,irom azt,h inkabb ne mond el neki,de tobbett ne ripakodj ra ha feltekeny! Inkabb mond neki,h neked csak o kell,es figyelj a viselkedesedre,mert mar abban lebukhatsz...egy no erzi....

Ez lehet egyszeri hiba,tanulj belole! szinte mind gyarlok vagyunk. A tobbi mind az akaratodon mulik!

2016. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy egyszeri hiba, ugyanakkor önkényesen megvonni a másiktól a döntés jogát (miszerint így is kellesz-e még) szerintem igencsak gusztustalan húzás, sőt, az én szememben magánál a megcsalásnál is rosszabb. Egy egyszeri botlás, és az éveken/évtizedeken/egy életen át tartó hazugságban tartás között baromi nagy a különbség...
2016. nov. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

Nem mondanam el mert egyszeri alkalom, nincs jelentosege. Attol, h elmondod neki az nem garancia arra, h kesobb sem teszed sot....erre abszolut nincs garancia:-))


Ez dontes kerdese:-))Masreszt erdemes felulvizsgalni h mi vezetett idaig:-)Szoval, en tullepnek rajta es nem mondanam el, nem eri meg:-)


33/N

2016. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem vallanám be.
2016. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mi a garancia, hogy nem teszi meg újra?


na ugye...erényövet rá:DDD

2016. nov. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Számomra a megcsalás az tipikus megbocsáthatatlan dolog. Abban a percben, amint megtudom, kidobnám és többet nem látna.

Amúgy meg ha már félrekefélni képes voltál, akkor arra is legyen tököd, hogy elmond szerencsétlen lánynak. De persze hülyén lennél, hisz tudod, hogy úgy kib*aszna, mint macskát szarni (amit teljesen meg is érdemelnél), az meg máris nem olyan buli.. Pedig joga lenne tudni arról, hogy milyen gerinctelen emberhez készül hozzá menni. Na meg a lehetősége is meglenne, hogy keressen maga mellé egy olyan férfit, aki szereti is és nem csábul el holmi ingyen punci miatt..

2016. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az az igazssàg hogy ha elmondod akkor valoszinű hogy elhagy mivel csalódott benned de ez rajtad múlik hogy el e mondod neki vagy nem !A nők megérzik ha valami nem stimmel ugy hogy vigyàzz hogy mit mondasz neki mert észre veszik a viselkedés vàltozàst és faggatózni kezdenek !
2016. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

A legnagyobb marhaság ez, ha amúgy egyértelműen folytatnád vele a kapcsolatot, mármint rendesen, és akkor valami hamis igazságérzet nevében kitálalnál. Persze valójában csak a lelkiismereti terhét nem akarod cipelni a dolognak. Legalább ennyit bűnhődj! És persze raktározd el magadnak az érzést, hogy legközelebb megállítson, ha elgyengülnél.

A kitálalással viszont csak a még meglévő bizalmát rombolnád le, sosem lenne ugyanolyan a kapcsolatotok.


Lehet lepontozni, de én ugyanezt várnám el fordított esetben is.

2016. nov. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!