Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor kezd kihülni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kezd kihülni egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt. Ő beszélget más lányokkal is, legalábbis párszor belenéztem a telefonjába és egy lánnyal kifejezetten gyakran beszél majdnem minden nap,legalábbis hetente többször, sőt bókol neki: ,,nagyon aranyos a kép amit feltettél ,, + ilyenek. Kétségbe vagyok esve,mert én úgy érzem ,hogy az a nagy szerelem ,ami volt kezd lehűlni, nem részemről,hanem az övéről.Egy hete kb furán viselkedik,ritkán ír, nem nagyon keres, nem is hív el sehová, ezért érzem magam rosszul. Nagyon szeretem és én tényleg odafigyelek rá, törődöm vele, de úgyérzem unalmasak lettünk egymás számára.Vagy szotak lenni ilyen hullám-völgyek? Ami még fontos lehet,hogy még nem feküdtünk le egymással, kb 2 hete tervezzük csak nem jött össze. Válaszokat előre köszi! :) 18 L 19F

2017. márc. 15. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne,ha mikor legközelebb taliztok elmondanád neki,hogy miket vettél észre stb. Beszéld meg vele!
2017. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Őőő... Isten ments, nem kötelező azonnal lefeküdni egymással, de 18-19 évesen 5 hónap után se? És közben csajokkal beszél? Majdnem biztos, hogy azért nem erőlteti/sietteti, mert mással megoldja. Ha nem keres, akkor nem vagy számára fontos, tehát ne rohanj utána mert megérdemled, hogy olyan emberrel legyél akinek ugyanolyan fontos vagy mint amennyire ő fontos neked. Fiatal vagy, ne ragadj le ilyen diszfunkcionális kapcsolatban, VAN jobb ennél.
2017. márc. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!