Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem, mi van. Kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, mi van. Kezdeményezett, utána pedig kerül. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyunk és az utóbbi időben elég közel kerültünk egymáshoz. Idővel ő elkezdett arra utaló jeleket küldeni, hogy nem csak barátként tekint rám és ez be is bizonyosodott, mikor egy görbe estén megcsókolt. Majd utána másnap is, sőt, teljesen úgy beszélt kettőnkről, mintha mi már járnánk. Éppen ezért teljesen összezavar, hog miután újra találkoztunk, azóta mintha kerülne, visszafogottabb velem. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Nekem mit kéne csinálnom? 18/L

2017. márc. 16. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és kérdezd meg tōle hogy most akkor mi van? Miért kerül és miért viselkedik furcsán? És ezt semmikép se kérdezd felháborodottan.És most arra tippem sincs hogy miért kezdett el így viselkedni.
2017. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Próbálj meg te közeledni hozzá. Lehet, hogy erre vár. Ő már közeledett, ugye.
2017. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a srác zavarba jött, mert komolyra fordultak a dolgok, és elbizonytalanodott, hogy te valóban viszonzod-e a dolgot, és akarod a kapcsolatot. Ha szeretnéd hogy együtt legyetek, akkor mutass továbbra is érdeklődést, hívd el találkozóra és hagyd hogy alakuljon magától a dolog. Ha a kapcsolat irányába alakul, akkor ez a téma úgyis szóba fog kerülni pl: egy hosszabb csók után. Szóval nem ráparázni, hanem maradj laza, csak érezd jól magad.
2017. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást! :) Csak féltem, hogy ne tűnne e nyomulásnak, de akkor rendben van.
2017. márc. 16. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!