Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ő kezdeménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ő kezdeményezett de ő is dobott utána? Akkor mi értelme van ennek? Nem értem. Csak fájditott.

Figyelt kérdés

elvileg azért tett ki (nem voltunk együtt kavargattunk) mert nem érez semmi olyat irtantam...de akkor miért kellett megkeresni és randizgatnunk? pasiknak el igy megy csak? mert én beleszerettem aztan most rossz :/

19/l.


2014. jan. 8. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
este ráérsz?
2014. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért keresett és randizott mert érdekelted.Megismert és nem tetszettél neki ennyi.
2014. jan. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak elbizonytalanodott? Tudja, mit érzel?
2014. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:
Az előttem szóló elmondta a lényeget.Annyival egészíteném ki,hogy az is lehet,hogy kiábrándult belőled valami miatt.
2014. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megtetszettél neki, de ahogy kezdett megismerni, nem érezte azt, hogy összeillenétek. Nem lehet hibáztatni azért, mert nem azt érezte, amit te.
2014. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
külsőre bejöhettél neki, de utána nem volt meg az a bizonyos "plusz"
2014. jan. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mintha rólam írtad volna:P egy cipőben járunk. Felejtsd el! Nem érdemli meg, h miatta érezd rosszul magad. Remélem neked van esélyed és időd elfelejteni, mert én hetente látom és találkozom vele, ugyh nekem esélyem sincs. Max az akaraterőm, de az egyenlőre még kevésnek bizonyul:( De igyekszem:)
2014. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!