Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 éve nem hallottam felőle,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nem hallottam felőle, egészen mostanáig, mit csináljak hogy elfelejtsem? 21/F

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődött, hogy pár éve, talán 2014-ben ismertem meg, fiatalkori nagy "ő"-t...

Nagyon sokáig, nagyon jó barátok voltunk, de beláttuk magunknak is hogy többet látunk a másikban.

Idővel összejöttünk, de valamiért nem tudtam kezelni az első szerelmet, és úgy viselkedtem vele mint egy óvodás kisgyerek, aki az agyára ment, nem hagytam neki szabad teret, hamar vége is lett a kapcsolatnak. Oké, beláttam, hibáztam, sokáig bánkódtam rajta, mostanáig is eszembe jut, mennyire máshogy csinálnám ha lenne választási lehetőségem. Na a probléma ott kezdődik, hogy 2 héttel ezelőtt megtudtam hogy egyik, gyerekkori "havernak" nevezhető ismerősöm szerelmes belé (ő személyesen mondta el). Na ugye, hát ez engem miért is érdekelt volna, 2 év alatt láttam maximum 2x a buszon a bizonyos lányt.

Aztán leesett a tantusz, a srácnak köszönhetően, tudni illik róla, ő egy közismert hazudozó, aki a saját barátjait is szarban hagyja, ha ezzel ő nyerhet valamit/valakit. És le esett hogy ő volt az a tuskó, aki miatt nem beszélünk a lánnyal már 2 éve. Ha nem is maradunk együtt, legalább helyrehozhattuk volna a barátságunkat, de ennek köszönhetően undorodik tőlem.

És, talán ő az egyetlen nő aki mai napig fel kavar. Van más lány, de 2 hete folyamatosan rá gondolok, megkeresni nem akarom, mert azt zaklatásnak venné,miután 2 éve egy szót nem szóltunk egymáshoz. talán nem is lenne a legjobb döntés.

Csak nem tudom hogy mit csináljak. Talán van bennem egy olyan érzés, hogy valamit nem zártunk le teljes egészében. Esetleg valaki, valami tanács? Bocsi ha kicsit hosszú lett. :)



2017. márc. 16. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamit szerintem is tisztáznotok kellene,szerintem nyugodtan keresd fel,s beszélj vele. :)
2017. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, átgondolom, de nem hinném hogy a leghelyesebb döntés lenne, ennyi idő után :D
2017. márc. 16. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:

egy ilyen dolognak mindig két lehetősége van:

1. beszélsz vele ahogy azt az előttem szóló leírta

2. tovább lépsz

szerintem az első tisztább, tudom hogy nem könnyű, de hidd el neked is jobb lesz utána :)

2017. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/3. Én már egyszer lezártam magamban, de mintha üldözne a karma, és büntetni akar, azért amit csináltam. De szerintem már sok, mindenki hibázik.
2017. márc. 18. 16:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Az sem mondható el rólam, hogy "divatnőgyűlölő" lennék, hogy vége, jön más, jól megb***m. Jobban szeretek mindent tisztázni, jó esetben haverja maradni az exeimnek...
2017. márc. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!