Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért történik ez? Olvass tovább.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? Olvass tovább.

Figyelt kérdés
Szvl. Az a helyzet hogy szemuveges vagyok. 14/L es mikor a fiuk ramneznek elitelnek strebernek es tovabb is haladnak. Nem mondanam magamat szepnek sem csunyanak olyan atlagos vagyok de azt nem tudom felfogni h (szerintem) nalabb csunyacskabb lanyoknak hogyan lehet 3 exe?? Sehitsetek valahogy ezt megmagyarazni.

2017. márc. 16. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mindenki les*arja, hogy szemüvegess vagy............. Ne arra fogjad már, hogy ronda vagy. Lehet ők lejjebb adják az igényeiket elvégre gondolom te nem dugtál a 3 exével így nem tudod milyen a fütykösük sem.
2017. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a szemüvegedben van a hiba. Ha egy lány bejön nekem, nem érdekel, hogy szemcsit hord vagy fogszabit visel. Viszont csak azért nem tetszik egy lány, mert szemüveges.
2017. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csúnyácskábbak, de mondjuk a kisugárzásuk, a személyiségük érdekes, magával ragadó. Nem mindig a külső a lényeg, meg a szépség egy elég relatív dolog. Ezért nem mérvadó hogy hány exe volt... lehet mindhárom pasi olyan volt akire te rá se néznél
2017. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem ez nem igy mukodik. Nem azert nincs sok exed mert szemuveges vagy.. Mivel foci akademian vagyok, tudom hogy a fiuk 90% a szerint jol nez ki a szemuveg.. Legalabbis a mi korunkben.

Hogy neznek ki a csunyacskabb lanyok exei? Mennyire "konnyuveruek"? Te mennyire vagy kezdemenyezo vagy kozvetlen? Hanyan hajtanak rad? Elutasito vagy? Tul nagyok az elvarasaid?

Jah es 14 eves vagy.. Nemis kell neked sok ex, 18 eves vagyok, nem nezek ki rosszul a lanyok szerint, sot.. 1 exem van, azis 3 evig tartott.

Szoval ne aggodj, nem a szemuveg a gond.

Talald meg az igazit es elj! Szep estet!

2017. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne irigyelj senkit azért, mert 14 évesen már 3 fiún túl van. Ez inkább gáz. Ha valaki ennyi idősen megtalálja a nagy szerelmet, annak grat, de ilyen tempóban cserélgetni a pasikat, mikor még alig pelyhedzenek... szánalmas, szomorú. Örülj, hogy te nem vagy ilyen.

Az ennyi idős fiúk még éretlenek, sőt, még az idősebbek is, nem látnak túl azon, hogy csini ruhák meg szép frizura. Aki szemüveges, az a hülye kis fejükben automatikusan stréber lesz, aki fogszabályzós, az meg csúnya. Ennyi eszük van.

Bőven ráérsz a srácokkal foglalkozni 3-4 év múlva, és akkor már fogsz találni olyat, aki gondolkodik is, sőt, tudja mitől szép egy lány.

2017. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!