Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egy fiúba már nagyon rég óta szerelmes vagyok. Nemrég egy opsztálytársamtól megtudta, hogy mit érzek iránta, és én összeszedtem minden bátorságomat, és ráírtam a srácra. Én úgy éreztem, hogy lekoptatott, ezért nem eröltettem ezt a chatelős dolgot. Az oszt. társamnak azt mondta a fiú, hogy tetszik neki a nevem, szép vagyok, és, hogy bejönnek neki a vöröshajú lányok (vöröshajú vagyok) és, hogy egyszer szívesen megismerne. Plusz szünetekben folyton néz! Ezt már az osztályomból pár ember is szóvá tette, szóval jól érzem. Viszont egyszerűen nem lép, így most nem tudom, hogy mit érezhet! Tetszem neki? Vagy épp az ellenkezője?

14/L



2017. márc. 17. 18:51
 1/1 anonim válasza:
14/L Szerintem tetszel neki, lehet csak zavarban volt ás azért "koptatott le", mert új volt neki ez a helyzet. Vannak olyan fiúk akik egyszerűen félnek lépni, akkor is ha tudják, hogy tetszel neki. (Tapasztalat) Próbálj meg esetleg kis apró jelzéseket adni. Pl. Ha szemeztek éppen rámodolyogsz, és megnézed a reakcióját. Ha visszamosolyog, szerintem érez irántad valamit. :) remélem egy kicsit azért tudtam segíteni :)
2017. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!