Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Térjünk a lényegre. Van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Térjünk a lényegre. Van egy lány, akit év eleje óta ismerek és egy iskolába járunk. Azt hiszem hogy beleszerettem, de nem mondtam erről neki semmit. Adtam neki két magam által írt verset és beszéltünk már. Mit mondjak, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó viccet: pl Mi a különbség a sellő és az anyós között? - A sellő csak félig állat

vagy

Hogy hívják a lábatlan kutyát? - Teljesen mindegy úgysem jön.

vagy

Mit mond a néger kamionos ha ellopták a kamionját? - A francba! Ellopták a kamionomat!

2017. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

mi a sas és a szálloda közti különbség?

A sas száll ide, száll oda, de a szálloda , nem sas ide, sas oda xd

2017. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az úgy van hogy: Mi a különbség a szálloda és a galam között? A galam az száll ide, száll oda, de a szálloda az nem gilimb galamb.
2017. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet a vicc, de nekem ezen túl kell valami.
2017. márc. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!