Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy megkedveljen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mar egy ideje beszélek és eleggé megkedveltem. Viszont szerintem ő annyira nem,inkabb barátként bár nem tudom. Mindig kedves vagyok vele, érdeklődök segítek..

Mit tudnék még tenni? Eloszor természetesen neten,utána majd elhívnám.



2017. márc. 17. 19:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Legyél laza! Ne lassa rajtad ,hogy gorcsolsz! Mert az olyan pasik akik horcsorlek ,azok nehezen lepnek ki egy parkapcsolatbol! Legy kedves,udvarolj! DE LAZAN! masreszt a külső is eleg fontos egy jo frizura,meno ruhak,helyes arc,sportos testalakat! Remelem segitettem!:)
2017. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fiú, aki önként odaadta a lánynak a kabátját, mert fázott. Nagyon kedves gesztus. Igaz, közeledik a tavasz de lesznek még rossz idők.
2017. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Maaka-chan válasza:
100%

Milyen a lány?Mert persze ez is tényező,ha a félénk és kis antiszoc csoportba tartozik mint jómagam akkor utalj rá hogy te többet érzel iránta mint barát persze nem úgy hogy egyböl lesokkolod a hírrel hogy "szeretlek vedd már észre" vagyis érted mire gondolok :D amúgy ha ebbe a csoportba tartozik akkor talán még az is felér egy vallomás filíngel ha annyit ír hogy hiányoztál vagy egész nap te jártál a fejemben vagy ha azonnal válaszol az üzeneteidre vagy mindig örül ha beszélhet veled ezt persze az írásmódjából derítheted ki a legkönnyebben


ha a másik csoportba tartozik ami a rámenős nagyszálú kötekedős és vagány akkor persze hülyülj vele meg menj bele a baromságaiba ha úgy van persze csal ésszel :)

2017. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pont ezaz hogy néha van hogy állandoam valaszol meg tök jol elvagyunk, hosszu uzeneteket ir stb

Maskor meg lelattamozza es csak negyed ora mulva valaszol meg 2-3szavakkal. Szoval valtozo

Meg nem antiszoc de nem is ilyen vagány féle. Kettő közott, de abszolut normalis es nem olyan mint a mai ri.ancok.

2017. márc. 17. 21:20
 5/6 Maaka-chan válasza:

Értem,hát nem lehet ,hogy ha mondjuk ugye negyed óra után válaszol és olyan egyszavas mondatokat akkor van valami baj vagy esetleg fáj a feje?Vagy a tudod mire gondolok,

lehet hogy ez is áll a háttérben vagy valami ilyesmi nem hiszem hogy akkor veled lenne a baja csak épp az egész világgal bár én nem tudhatom csak egy sejtés mi lányok bonyolultak vagyunk de nem ennyire,am ha esetleg úgy van írhatsz rám privátban és próbálok segíteni ha tudok :)

2017. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hello :D na és miben tudnál segiteni?
2017. márc. 20. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!