Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány mosolyogva köszön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mosolyogva köszön az mit jelent?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nő ezért bármit...
2017. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 lol
2017. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmit
2017. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akármit is jelenthet. Vannak emberek, akik reflexből köszönnek mosolyogva még annak is, akit utálnak.
2017. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy megtanították köszönni.
2017. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna semmit... van egy 11.-es lány, aki mindig mosolyogva, integetve köszön nekem, volt amikor nézegettük is egymást, viszont Messengeren vissza sem irxd De ne nézzetek puhap*csnek, sokszor megyek oda hozzá... olyankor akármeddig eltudunk lenni
2017. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok mindent jelent az, hogy mosolyogva köszön egy lány. Először is tegyük fel magunkban a kérdést, hogy mikor mosolyog egy ember? Ha jól érzi magát, ha örül valaminek, ha jó kedve van. Ha valakinek a szemébe nézve mosolyog, akkor az illetőnek örül. Ergo ha köszönve mosolyog, akkor az a személy akinek így mosolyog valszeg valami boldogságforrást generál benne. Tehát jobbá, többé teszed a lány napját, ha te vagy a szerencsés.:D


Rám is mosolyognak lányok, az egyik lányról pl tudtam, hogy nagyon szimpatikusnak tartott, volt egy másik lány is aki az utcán mosolygott rám akkor láttam először és utoljára, tehát nem is ismertem. Viszont mindenképp a szimpátia jelzése amolyan flörtféleség volt.:D


21/f

2017. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy jelent bármit is.Ahogy az egyik válaszadó említette,néhányan annak is mosolyogva köszönnek,akit amúgy nem bírnak és ezzel én is így vagyok.
2017. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!