Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb haverom lassan beházasodik, ami 1 dolog de e mellé TOTÁL élettelen lett? Ha már a legújabb King Kong-ot is lusta megnézni?

Figyelt kérdés

Nem azért de ez a munkája része kéne legyen, a filmek meg minden.

Általában magamnak írok ki kérdést de ezúttal már nem tudom mit tegyek.

Én azzal a csajjal ráadásul totál összevesztem, mert nem értékeli a mozikat és a haverom olyan környezetbe került ahol a zenéhez láthatóan érzésük sincs (csaj haverjai-ne tudjátok meg)

Pár hete még örömmel kiáltozott mikor Pesten egy Media Markt-ban találtunk egy blu-rayt a 82-es Tronhoz, azóta teljes bamba.

Szicíliába mentünk volna nyáron, de már valszeg magam megyek és 1,5 hónapon át festegethetek a semmibe egyedül.


Szerelem hülyítette meg, eddig eljutok én is.

Ki fog ebből jönni és ráébred, hogy annak a csajnak csak a pénze kell és le akarja mondatni az álmairól??


Vagy csak irigykedem rá, mert nekem csajozás terén ennyi se dereng?


+ igazából dühös vagyok rá, mert egy nőcsábász volt, most meg a boldog párkapcsolat én meg itt nyomom magam.


Persze én jól vagyok, csupa tűz vagyok mert tele vagyok melóval és most már szerelem se gyötör, ráadásul meg is ismerkedtem egy lánnyal ami csodaszámba megy de a legjobb barátom azért mégis fontos...


2017. márc. 18. 21:19
 1/1 anonim válasza:
öregem, féltékeny vagy mint a sz*r
2017. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!