Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb fiúbarátom. Nekem is tetszik, de nem vagyok belé szerelmes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az osztálytársam (16/F) bevallotta, hogy tetszem neki. Nekem is tetszett, úgy hogy összejöttünk.Tök jól éreztük magunkat egymással, de szakítottam vele, mert nem érzek iránta olyan nagy szerelmet, mint az exem iránt (az exem többször is megcsalt, de mindig megbocsájtottam neki, de a végén elegem lett, és szakítottunk, de még mindig érzek iránta valamit). Mit tegyek? Megérné folytatni az osztálytársammal,(aki még mindig szeret) vagy inkább hagyjuk a dolgot?

2017. márc. 3. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne gyere vele össze: Amíg nem léptél túl az előzőn addig hagyd inkább. Semmi sincs ami jobban megtudná sebezni őt, mint az, hogy elvileg te a barátnője, és Ő szívrével lelkével szeret téged, de ez kevés mert te mégis mást szeretsz.


Mit kellene tenned szerintem: Mondj el neki mindent, és mutasd meg neki ezt a kérdést is (ha épp olvasod akkor sok sikert, és kitartás haver pacsi :D) aztán eldöntitek mi lesz mi lesz.


F/18

2017. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 te te te válasza:
Na en itt csesztem el. Nem voltam biztos magamban es elutasitott.
2017. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!