Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mit akar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem. Én is tetszek neki és azt modta hogy szívesen járna velem de az a baj hogy a suliba mindenki csak rólunk beszélne és hogy ő ezt nem szeretné. A legjobb barátnőmnek azt írta hogy fontos neki meg hogy puszi stb. Nekem ilyet soha nem írt. Rengetegszer felhív hogy nem akar semmit senkitől csak tőlem meg hogy ne legyek féltékeny mert én tetszek neki. De persze ez nem olyan könnyű. Ma visszont azt írta hogy rengeteg lánnyal ír és hogy midegyik annyira szép de idegsitőek, meg hogy nekem van nála esélyem.....

Csak hogy én kétségbe vagyok esve. A barátnőmmel persze össze vesztem hogy milyen szemét hogy ki kezd vele meg hogy mindig öllelgeti. Pénteken a városban volt egy karnevál, és egyfolytába nézett. Amikor az egyik barátom adot egy ajándékot és nem akartam elfogadni mert ott ált melletünk. Akkor azt mondta hogy nekem biztos a barátom (csak barát) tetszik. Aztán a karnevál után felhív hogy tetszek neki és hogy szívesen járna velem... Meg hogy miért mentem ilyen gyorsan haza mehettünk volna együtt.

Foggalmam sincs mit érez írántam vagy csak játszadozik....

14 éves vagyok



2017. márc. 19. 10:18
 1/3 anonim válasza:
Ha csak tőled akar valamit akkor mièrt ír mèg rengeteg lánnyal melletted? A barátnőd nem lehet hogy csak szimpla barátilag fontos a srácnak?
2017. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a barátnőm csak barátilag fontos neki. Visszont a barátnőim egyfolytába ölelgeti.

Nem tudom hogy akar-e engem vagy csak játszadozik.

2017. márc. 19. 11:19
 3/3 anonim válasza:
Ha nagyon tetszenél neki, és szeretne veled járni, nem érdekelné, hogy ki mit mond a suliban szerintem. Vagy esetleg mondd meg neki, hogy sulin kívül találkozgassatok. Aztán lesz ami lesz :)
2017. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!