Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez szerintetek? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez szerintetek? Mit akar elérni?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban aki furán viselkedik. Régen mindig minden nap írt és hülyèskedtünk de az osztályba szinte nem is beszéltünk utána hirtelen szerelmet valott sms ben de ahogy beszéltünk kezdett átmenni viccbe és ekkor nagyon megharagudtam rá és azóta alig beszélek vele mert én tényleg szeretem. Mostmár van barátnője. . Utána lett barátnője mielőtt egy este egy bulin megvágta magát s én állitottam el a vérzést a csaj meg rá mászott és valahogy összejöttek... én nem értek már semmit ... eleinte nem bírtam utána volt egy pár nap amikor egésznap beszéltünk utána pedig napiszinten írt és utána szerelmet valott előtte is kérdezte ha szingli vagyok és járnék e vele persze rajottem hogy vicc s mondtam nem erre ő kérdi hogy ugye tudom hogy viccel... ő ezt élvezihogy fájdalmat okozhat nekem ? Amiótanem beszélek gyakran beszél a padtàrsammal és sokat néz , kérdez hülyesègeket csak hogy idegesítsen.. szerintetek mi a baja ? Miért nem tudja normálisan kifejezni magát ? Szerintetek mi járhat a fejébe?

2017. márc. 10. 18:51
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ő csak barátként néz rád! Mert ha nem igy lenne szerintem már lépett volna.. :/
2017. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!