Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kene csinalnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene csinalnom?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel nyarom haverkodtunk ossze (de mar elotte is ismertem) es egy bandaval jartunk bulikba a nyaron.Volt hogy hazakisert a bulibol es olyankor mindig tokjokat beszelgettunk meg a bulikban egymast atkarolva ugraltunk Martin Garrixre:Dd es neha meg dumaltunk is snapchaten.Aztan ez igy elmult,ahogy a nyar is.En nagyon sajnaltam h mar nem beszelunk meg semmi mert kicsit megszerettem:/ Aztan novemberben megint volt egy buli ahol mindketten ott voltunk és odajott hozzam elhulyeskedtunk meg mindeen:D Aztan haza is kisert (picit sokat ittam) ugyh ilyen nagyon fel voltam porogve es igy megyunk haza es tudtam h merre kell hazamenni de egy keruloutat valasztottam h tobbet lehessek vele:D Aztan a vegen rajott héé te nem is erre laksz, en meg igy dee erre biztos sokat ittal:Ddd szoval huu nagyonjo volt utkozben filmekrol zenekrol hasonlokol beszeltunk.Egyebkent nagyon hasonlo az izlesunk szinte mindenben,kulsore pedig szoke magasak vagyunk mindketten.A barataink mondjak hogy miert nem jovunk ossze.Es egyik nap a fiu haverja (aki nekemis a haverom ) meselte hogy megkerdezte a fiutol hogy mivan velem es mondta a fiu hogy (nagyon elpirult es zavarba jott) es azt mondta hogy háát semmi,regen beszelgettunk .Aztan kerdezte a haverom na es akkor mi lesz? Es mondta h haat majd nyaron megint talalkozunk bulikba gondolom.Amugy o felenkebb srac mert meg nem volt baratnoje es nekemsem baratom.Amugy en 16eves vagyok 2honap es 17, o meg 17 eves.Na es tegnap en kuldtem neki egy kepet snapen es arra valaszolt es beszelgettunk:3 annyira jo volt es nagyon sokat szmajlizott pedig nem szokott regebben.De sajna 2orat dumaltumk csak aztan igy abbamaradt a beszelgetes.Es nemtudom hogyan folytassam illetve (latszik hogy bejovok neki,sot a haverom mondta hogx meg telen megkerdezte tole es mondta h igen jocsaj vagyok es elegge bejovok neki) nemtudom micsinaljak nagyom szeretnek vele osszejonni,es valszeg o is csak nemtudom mit kene csinalni?:D Az osszes baratja nekem meg baratnom mar nagyon akarja h jarjunk,de en a legjobban.Mar csak az a kerdes hogyan?
2017. márc. 19. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha akar, akkor lépni fog. Lehet még nem találta ki, hogy miként is vigye végbe az ügyet. De 1 dolgot ne csinálj: ne siettestd a dolgot, mert annak sosincs jó vége. Tényleg várd meg, hogy ő léphessen és kezébe vegye az "irányítást" :)
2017. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg, amíg ő lép. :D Bár lehet, hogy csak én vagyok ilyen régimódi.
2017. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!