Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Minek lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Minek lehetne nevezni ezt az érzést?

Figyelt kérdés
3 éve egy rendezvényen láttam egy srácot,aki nagyon megtetszett,mert annyira különleges volt,elmentem előtte,közben végig a szemeibe néztem és ő ezt viszonozta.A kövi lépés az övé volt,ugyanis halkan üdvözölt. Innentől kezdve akárhányszor láttuk egymást ,mindig nézett,mosolygott és köszönt. Az utolsó köszönésnél tisztára zavarba jöttem,és azóta nem telik el nap,hogy ne gondoljak rá. Újra felidézem a vele történt eseményeket. A probléma az,hogy elköltözött egy másik megyébe a sulija miatt,és azokon az eseményeken soha többé nem látom.:( Facebookon bejelölni nem merem,hisz nem tudom biztosra,vajon a szimpátia kölcsönös volt-e . :/ De már azóta e-mailen álnéven egy ürügyben írtam neki,és az az írásstílus *-*. Arra is gondoltam,hogy egy nap valahogy beférkőzök a sulijába,csakhogy újra láthassam,hogy ránézzek,még akkor is,ha ő már nem ismer meg. Naponta nézem a facebookos oldalát,a képeit,hogy miket lájkol.
2017. márc. 19. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Így a legjobb bízz bennem.

Yoda is ezt mondaná?


Tutira, mert ő Jedi, a Jedik-nek nem lehet szerelmük.

Hidd el, tudom mibe keveredtem.


Majdnem a fénykardom bánta azt a szép szöszkét, de legalább ő gyűlölt kezdetektől fogva és csak én hittem, hogy szeret.


Lehet így vagy te is, szóval ne a sulijába mászkálj padavan, hanem vissza a papokhoz gyere.

2017. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmennél egy másik megyébe, egy ismeretlen iskolába, csak azért, hogy láthasd, de nem mered bejelölni Facebookon? Wtf
2017. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok és támogatom a 2.-at.

Egy jó nagy waththaFakk amit csinálsz csaje, jelöld be azt osztasz szorzol talán még a buszjegyen is spórolsz és akkor futja majd arra a Ghost in the shell-re, ami az év mozija lesz.

Mert bizony Avi Arad a legnagyobb király a világon, s ha jó leszel elmehetünk kettesben.


Ezt a képzelt hapsidat meg felejtsd el kérlek, ne légy Cassie a 5th wave-ből, hogy Ben Parish-ról álmodozik.


Ha kell a könyv elküdöm de van belőle film is.

2017. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg figyi, valszeg csak szívatott.

Cserfesek a srácok, suhanc sihederek akik pajkosan megakarnak téveszteni, hogy aztán meztelenül lássanak s minden haverjuk előtt, egy szál cigivel meg poshadt gyömbérsörrel a kezükben elmondják: hát ennek de béna teste volt.


Ez most csak jött magamtól, csak, hogy érezd milyen más lehet a másik oldal még ha mosollyal kezdődik is.

2017. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bízz Yodában édes istene, ne hagyd, hogy kiadják a 66-os parancsot!!!
2017. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=EB2-ijxjTs0&t=127s


Hallgasd meg ezt, hátha ráhangolódsz és nem sulikba járkálsz.

2017. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De most komolyan...ha bejelölni se mered mit vársz? Nyilván tetszettél neki, de várhatod a csodát, de ameddig nem lépsz semmi nem fog történni az ég atya világon.
2017. márc. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!