Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan engedjem el vegleg?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el vegleg? Vagy erdemes lenne meg probalkozni?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel jo ideje mar legjobb baratok voltunk, amikor is o szerelmet vallott nekem es ezutan en is elmondtam neki, hogy tobbet erzek iranta. Kesobb viszont folyamatosan csak kifogasokat keresett az egesz ellen, erveket, hogy miert nem lehet koztunk tobb soha. Azt mondta jobbat erdemlek, o keves nekem, nem tudna megadni amire szuksegem van. Azt mondtam neki, hogy ha igy dontott en ezt elfogadom, mert nem tudtam hatni ra. Par hete

beszelgettunk es kerte hogy mondjam el a velemenyem az egesz helyzetrol, nekem viszont mar nem volt erom ahhoz hogy gyozkodjem. Ezutan o teljesen felhaborodott es azt mondta soha nem akar tolem mar semmit es hogy hiba voltam. Azota nem beszelunk, suliban ram se nez. Szerintetek mit kene csinalnom? Nagyon szeretem de ezzel a viselkedessel teljesen elbizonytalanitott.



2017. márc. 20. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még gyerek... Azt tudod csinálni, vagy a sarkadra állat , és beszélsz vele , vagy hagyod a pic_sába ....
2017. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, en is ugy erzem hogy gyerekes a viselkedese.. pedig probalja ugy beallitani hogy o erett es felnottes gondolkodasu. Koszonom a valaszt:)
2017. márc. 20. 16:23
 3/3 anonim válasza:
Nem éri meg vele foglalkozni, nem becsűlt téged, és gyenge átlátszó kifogásokkal probált a komolyabb dolgokkal kapcsolatban lerázni
2017. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!