Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Próbálkozzak nála? Ha igen hogy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak nála? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba (16) aki nagyon tetszik nekem. Azt nem tudom hogy én is tetszek-e neki de azt tudom hogy a barátnői szerint nagyon összeillünk. Csak látásból ismerjük egymást. Eddig nem nagyon mutatott jeleket, egyszer volt hogy rámmosolygott.

Erről a lányról tudni kell, hogy anyanyelvi szinten beszél olaszul és angolul, és elég jó tanuló. Egyébként zenész lány, azt hiszem a Zeneakadémiára készül. Nagyon szépen énekel, gitározik, zongorázik...és egyszer hallottam egy koncerten (teltházas koncert volt a helyi zeneiskola tehetséges diákjainak. kb 300-400 ember volt jelen) oboázni...hát az valami csodálatosan szép volt. Nem tudom hogy sikerült olyan gyönyörűen játszania azon a hangszeren de gyönyörű volt. Ha jól tudom (kicsit érdeklődtem utána :D) megnyert 3 országos oboaversenyt és egy nemzetközin 2. helyezett lett.

Külsőleg pedig...hát gyönyörű és nagyon aranyos na *-*.


És ezzel mind tisztában van. Nem egoista, de látszik rajta hogy pontosan tudja hogy ő egy nagyon jó fogás lehet sok mindenki számára. És vannak is akik hajtanak utána. De ő egyikkel sem jött össze, kedves velük és mindig megpróbálja szépen közölni a fiúkkal hogy bocsi nem. Egyszóval nem játszik velük. És ez számomra nagyon szimpi. Szereti a csillogást maga körül, szereti ha ő van a középpontban, de nincs feltűnési viszketegsége. Eléggé pesszimista tud lenni. Néha hallottam hisztizni is, de nem olyan hisztis pics@ként hanem olyan cuki volt :D.

Egyébként a zenei ízlésünk megegyezik, ugyanazokat a bandákat hallgatjuk, meg amúgy én is gitározok. Sajnos nincs közös baráti körünk, ő viszont a suliban mindig csapatban mozog (ő meg 3 lány...akik közül az egyiknek szerintem bejön a haverom).

Viszont hallottam hogy ő nem szeretne barátot, mert nem lenne rá ideje ennyi különóra mellett. Egyszer amikor elmentem mellette az egyik barátnője megkérdezte tőle (szerintem direkt) hogy Laura a te szerelmi életdről ma még nem is beszéltünk. Te kit szeretsz? Erre mondta neki a lány hogy magamat. De ezt nem gondolta komolyan utána elkezdett nevetni. De többször is volt már rá példa hogy a barátnői előttem faggatták hogy ki tetszik neki de mindig valami ilyesmi volt a válasz. Viszont ilyenkor mindig sejtelmesen mosolyog, megfigyeltem (egyszer volt hogy közben a szemembe nézett).


Szóval az a kérdésem hogy megpróbáljam meghódítani? Teljesen elcsavarta a fejem...és hogyan próbálkozzak? Mindig ott vannak vele a barátnői. Légyszi segítsetek!

18/f 16/l


2017. márc. 20. 16:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és az osztályfőnökük tanít minket is (nagyon jó fej) és egy csomószor mesél nekünk az osztályáról mindenfélét...és amikor erről a lányról beszél akkor mindig rám néz. Ez lehet valami jel hogy ő esetleg tud valamit?

Bocsánat hogy ilyen hosszú lett.

2017. márc. 20. 16:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy az ofő csak azert nez teged, mert olyankor rarantasz?
2017. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 hát te hülye vagy :Ddd

Egyébként meglehet hogy tetszel neki

2017. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!