Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány osztálytársam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam és nagyon bejön. Szerintetek próbálkozzak nála?

Figyelt kérdés
Szoktunk beszélgetni hol többet hol kevesebbet meg meg is szokott ölelni ha bejön suliba ha megyünk haza. Csak ő nem jön oda hozzám soha beszélgetni, de amikor odamegyek hozzá, akkor kedves velem meg tudunk dumálni egyfolytába. Akkor lehet hogy nem jövök be csak barát egy szimpla haver vagyok neki?
2016. máj. 31. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
1 próbát megér hívd el randira sok sikert!
2016. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2016. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9.-es és 16 éves
2016. máj. 31. 21:43
 4/6 anonim válasza:
Hogy ölel meg? Barátian vagy ,,érzelmesen"? És nálatok szokás ezt csinálni az osztályban?
2016. máj. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő csak engem szokott ölelni és hát ezt nem tudom hogy érzelmes vagy sem.
2016. jún. 1. 05:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti be jossz neki, az ha nem megy oda nem jelent nagyon semmit szerintem, en soha nem megyek oda a kiszemeltemnekm meg soha nem irok neki pedig nagyon bejon, es ez az en hibam nemtudom miert csinalom, de ha o jon oda vagy ir azt borzasztoan varom es nagyon jol eldumalunk 14l
2017. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!