Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak, ha a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak, ha a pasim szakitani akar?

Figyelt kérdés
Par napja beszeltem titokban az egyik fiubaratommal, mivel o nem engedi, mert utalja ot, le is tiltatta. Es most elmondtam neki, h ne legyen koztunk hazugsag, de most meg szakitani akar, mert atvertem.

2017. márc. 21. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Végülis nem normális ha megtilt ilyeneket meg stb. De abban igaza volt hogy nem kellett volna atverned. De a saját hibájából történt. Probald megbeszélni vele. Hogy mindketten hibásak voltatok.
2017. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem veszítesz vele.Mi az, hogy ő mondja meg, hogy kivel kommunikálhatsz?Van oka féltékenynek lenni?Ha nincs, akkor jogtalan.Mi lesz később?Megszabja, hogy mikor hova mehetsz és kivel találkozhatsz?Nem egy tárgy vagy és nem a tárgya, hanem egy ember és a barátnője.

F

2017. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs oka, hogy feltekeny legyen, ossze akart velem jonni, mikor meg nem voltunk egyutt, de nem mentem ki vele. Es miota egyutt vagyunk, azota o is csak baratkent tekint ram, es mondhatni legjobb baratok vagyunk.


Amugy hát mondhatni, hogy most sem mehetek nelkule sok helyre, mert volt, mikor reszeg gyerek ram mozdult.

2017. márc. 21. 19:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél hülye, ne hagyd hogy egy fiu """"barat""" miatt menjen tonkre a kapcsolatod..merlegelj es donts de ha igazan szereted a pasid akkor nem lesz szukseg arra, hogy o kerje h ne beszeljetek, hanem nem fogsz az illetovel beszelni mert tudod hogy ezzel csak fajdalmat okoznal a pasidnak.

(En se csipaznam ha egy olyan srac liheg a baratnom korul aki mar probalkozott.)

2017. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!