Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiúm. LENT De amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiúm. LENT De amikor meg akar csókolni, akkor megkérdezi, hogy szabad? és én akkor elkezdek remegni, hányingerem lesz. Nem tudom mit csináljak, mert így lehet, hogy nem fog szeretni, és szakítani fogunk. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, csókolóztunk már 3-szor..

Ui.:Nem merem elmondani neki hogy parázok, mert félek, hogy szakítani fog...



2015. dec. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mégis hány évesek vagytok?:D És miért parázol? Ha meg tényleg annyira szeretitek egymást akkor nem fog emiatt dobni. Totál nem értelek:D
2015. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel 12 éves vagy, ezért szakíts, és majd 4 év múlva visszatérsz a témára.
2015. dec. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Mindjárt visszaír hőbörögve, hogy ő 12 és fél;D
2015. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként eleinte sokan ilyenek, túl kicsinek tűnsz te még ehhez a megfogalmazás alapján.:/
2015. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Ne csókolózz, mert terhes leszel! A hányinger is a terhesség előjele!
2015. dec. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsófiaa :) válasza:
szerintem, ha már...magasabb szinten lesz a kapcsolatotok...nem fogja minden alkalom előtt megkérdetzni. biztos érzékeltetni akarja veled, hogy nem akar semmit eröltetni.
2015. dec. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!