Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nem tudom hogyan mondjam el neki,hogy nem szeretnék vele együtt lenni.Nagyon aranyos fiú,kedves meg minden,csak még éretlennek találom magamhoz.Tehát ő pont olyan,hogy megcsókolni sem mer,társaságba meg főleg.Kicsit még gyerekes is,és úgy erzem,hogy jobbak vagyunk baratokkent.Meg mar nem erzem azt amit az elejen,pedig nem vagyunk olyan regota egyutt.Ugy erzem,hogy tul sokat vartam ra (egy masik lany miatt) mert nalunk mindig az volt masfel/2 éven keresztul,hogy egyszer en szeretem,egyszer o szeret de en nem.Es most ennyi ido utan osszejottunk,de nem erzem olyan jónak ezt a kapcsolatot. rossz, amikor unokatesom meséli,hogy mennyi mindent csinalnak,meg hogy igy szereti ugy szereti,meghogy milyen jol csókol.Mar UGY is egyutt voltak.15 eves leszek es 3 honapja vagyunk egyutt.

Hogyan vagy milyen módon mondhatnám el neki?felek,hogy ezek utan megromlik a baratsagunk,mert eddig mindig is tobbet éreztünk a masik irant.

Elore is leszogeznem,hogy csak értelmes valaszokat várok.🤗



2017. márc. 24. 15:45
 1/3 anonim válasza:
Üljetek le és mond el neki. Mond el neki,hogy nem érzed azt mit az elején és ez bánt is téged,de nem szeretnéd,hogy a barátságotok megromoljon.
2017. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből barátság már nem lesz. Persze van rá esély, de nagyon kicsi.


Ülj le vele valahova, bocsi, nekem ez így nem megy, bla bla, ez a bajom az a bajom, aztán leesik neki.


De egyébként... 15 leszel, szal 14 vagy... Kevés tapasztalattal... Csak elmondok egy kisebb titkot... Szóval autószerelőként, illetve 17 és fél éves fejjel, komoly kapcsolattal csak annyit mondok: ami elromlik, azt megjavítjuk, nem pedig eldobjuk. :) És ezt tanuld meg, mert ha mindig megromlik a kapcsolat, nem fognak komolyan venni, és sarkik*nak fognak nevezni. Te érzed, sok esetben nincs mit tenni, de lehet együtt tudnátok változtani ezen az egészen.


De ha 15 évesen ennyire kisgyerek akk gratula neki.

2017. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Nem mintha nekem óriási tapasztalatom lenne, mielőtt még valaki megtámadna, hogy osztom az észt-


Csak komolyan veszem a dolgokat...

2017. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!