Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakitsak a baratommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak a baratommal?

Figyelt kérdés
A baratom joba lett egy olyan lannyal akivel mi kolcsonosen utaljuk egymast. Sokot beszelgetnek a suliba, egyutt mennek el.... Mindenki azt hiszi h egyutt vannak es engem megcsal es h a lany is megcsalj a pasijat. Mondtam a baratomnak h ez nekem mennyire rosszul esik es h mit szolna ha forditott esetbe lennenk tehat en talalkogatnek egy fiuval akit o nem bir es azt mondta h valamennyire igazam van de higyjem el h engem szeret es ok csak baratok. Egyebkent egy egyhetes iskolai kirandulason jottunk ossze es ott az volt a baja h egy fiu baratommal voltam mert egy tarsasagban voltunk es mindig azt mondta h alig birta nezni h ott van mellettem. De az tenyleg csak annyi volt h hulyeskedtunk. Amugy meg mindig azt mondja h nagyon szeret engem es nem erti h akkor miert zavar ez engem. Azzal a lannyal emiatt szakitott a pasija mert a pasija is azt hitte van koztunk valami meg kb ugy mindenki ezt gondolja. Egyszer mar mondtam is a baratomnak h szakitok vele ha ez igy megy tovabb ezten o kiakadt es azt mondta h akkor nem talalkozik majd azzal a lannyal es mar megint azt lattam h egyutt mentekel sulibol. Miert csinalja ezt? Vagy ha tenyleg csak baratok akkor se kell ennyit egyutt lenniuk mert en se talakozok mas fiukkal. Ez engem nagyon bant tiszta ideg vagyok, enni se tudok napok ota, sirok... Nem fogom ezt tovabb birni es lehet h szakitanom kene vele csak az a baj h szeretem. Mit csinaljak? Ti mit szolnatok ha a baratotok/ baratnotok olyannal talalkozgatan akivel rosszba vagytok es mindenki azt pletykalna h ok egyutt vannak?

2015. nov. 14. 11:56
 1/6 anonim válasza:

A barátom azért szakított velem, mert korlátoztam. Nem engedtem más lányokkal lenni, mert féltékeny voltam, nagyon. Szeretett meg minden, de a barátait is, és nem bírta a féltékenykedésemet, ezért kidobott.

Ha szereted, viseld el, mert hiába jön vele ki a suliból, a te kezedet fogja, neked mondja, hogy szeretlek. Ne korlátozd, mert ezt megunja, és ő dob.

2015. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz más pasi után mert ez szilvás"bukta" . Az a csaj ráfog hajtani a barátodra , ne szakits vele csak keress valakit akivel ugymond helyettesiteni tudod .. vagy féltékenyitsd mint ő téged..
2015. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nézz más pasi után. :/ A csaj előbb vagy utóbb rányomul a pasidra és buktad az egészet.

Majd később úgy is rá fog jönni a pasid,hogy mit veszített. :)

Ha pedig annyira szeretne eleve nem menne mindenféle csajjal el,mikor te is ott vagy neki.

2015. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni min mész keresztül,engem is nagyon megviselne DE! Ne korlátozd,azt tényleg nem bírják a fiúk. Próbálj meg bízni benne,ha azt mondja hogy szeret valószínű így is van.
2015. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nálunk pont fordítva volt. A fiú féltékenykedett a legjobb barátomra és valóban igaza is lett....mire észbekaptam a "haverom" rámhajtott, a fiúm meg kidobott.

Vigyázni kell és figyelni a jelekre. 16/L

2015. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a baratom nem veszi eszre de a az a lany nyomul ra. Ismerem mar es barki fiuval "haverkodik" a vegen osszejonnek es kb 2 hetig tart. Szeretem a baratomat de latom hogy ezt nem lehet vele megbeszelni szoval meg varok hogy hatha befejezik a talalkozgatast de ha nem akkor szakitok vele. Csak azt se tudom hogy mit kene majd neki mondanom ha szakitunk mert nincs tapasztalatom..
2015. nov. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!