Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, h észrevegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, aki nagyon tetszik.Próbálok mindig a kedvében járni, segítek neki, amikor csak lehet, de ő ezt szimplán "baráti segítségnek" veszi(megkérdeztem a barátnőjét)...

Mit kellene tennem, h észrevegyen és esetleg lehessen valami ebből az egészből?

15/f



2017. márc. 26. 21:35
 1/10 anonim válasza:
Hát,el kellene neki mondanod, hogy bejön neked. Mert lehet, hogy te is bejössz neki, csak erről nem tudsz. Persze nem tudsz biztosra menni,de ha tudja hogy bejön neked, akkor legalább meg tudja neked mondani, hogy ő hogy van ezzel. És vagy neki is bejössz és akkor minden happy, vagy nemet mond, de akkor legalább tudod és igyekezhetsz túllenni ezen.
2017. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az is elég, h utaltam rá?
2017. márc. 26. 22:00
 3/10 A kérdező kommentje:

vagy hogy mondjam el?

álljak elé, aztán mondjam el?

csak mert ez nem fog menni...

ha egy olyan lánnyal beszélek, aki tetszik, egyszerűen csak makogok és nem jut semmi sem eszembe...

ott állok előtte és csak vörösödök és égek...;(

2017. márc. 26. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy van e kedve iskolán kívül valamit csinálni/találkozni veled:)

Ha bátor vagy akkor olyan dolgot csináljatok amiből levágja hogy az egy 'randi', de akár barátilag is elmehettek valahova kezdésnek :D


Én ha fiú lennék tuti úgy csajoznék, hogy ráírnék hogy unatkozom és találkozzunk (ha nem lakik messze) :DDD

15/L

2017. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

anyámék eléggé szarul fogják fel, h már nem vok kisgyerek...

nem egednek el sehova iskolán kívül...

ha elindulok az iskolából, hívnom kell őket és ők kiszámolják, melyik hévet fogom elérni, és ha azzal nem érek haza, akkor számon kérik rajtam, h hol voltam...

szval nem jöhet be a randis tipp, de azért köszi... :)

2017. márc. 26. 22:17
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Nincs olyan barátod vagy osztálytársad akit a szüleid ismernek és bírnak? Akkor mondhatnád azt, hogy vele mentek focizni, moziba vagy bármi :D

Persze hazudni nem szép de na :D


Vagy mond meg nekik őszintén, hogy egy lánnyal mész valahova... Bátyám is ezt csinálta anno :D

2017. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

az előző barátnőmnél elmondtam...

2 óra kiabálás és nem értem el vele semmit se...

csak annyit, h elvették a telómat meg a gépemet...

2017. márc. 26. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha már úgyis beszéltek akkor mondd el a barátnőjének, az úgyis kikotyogja. Anno én is így tudtam meg az exemtől, hogy tetszem neki. Akkor nagyon örültem.
2017. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ok

köszi <3

2017. márc. 27. 06:24
 10/10 A kérdező kommentje:

a barátnője nem szokta elkotyogni a dolgokat, amiket rábíznak az emberek...

vmi másik ötlet?

2017. márc. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!