Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Akit szeretsz engedd el, és ha szeret visszajön?
Gondolom rengetegen ismerik ezt a számomra érdekes mondást, ugyani nem tudom felfogni, hogy miért menne el az aki szeret téged. Jó persze lehetnek okai, mint pl hogy nem biztos magában meg ilyenek és át akarja gondolni, de akkor is fura nekem.
Nah de nem is ez lenne a lényeg, hanem van egy konkrétumom, és nem tudom hogy mit tegyek... Szóval néhány héttel ezelőtt egy alsóbb évfolyamos leányzóval szépen elkezdtünk ismerkedni, találkozgattunk meg ilyenek... Első csók is meg volt, és onnan őgy számoltuk hogy együtt vagyunk. Viszont erre egy hétre szakított velem, azzal az indokkal hogy egyszerűen nem lenne ideje rám, illetve hogy nem is vagyok az esete meg ilyenek... Erre kb 2 napra azt mondta, hogy ezeket nem komolyan gondolta, csak az anyukaja nem nagyon csíp engem mivel nem kicsi az a korkülönbség, illetve nem biztos magában... Ezt követően mondtam neki hogy beszéljük meg rendesen, mert hát ez így nekem értelemszerűen nagyon zavaros volt. A megbeszélés annyi volt, hogy odajött, azt mondta hogy legyen vége, és ennyi, meg se tudtam szólalni... Persze én voltam amúgy a béna már belátom, mivel nem teljesen önmagamat adtam, probáltam kicsit menőbb lenni, illetve nem egészen voltam ebben az időszakban jól lelkileg szóval próbáltam olyan lenni vele, hogy ne vesszek vele össze, de mégse akartam így az elején kiönteni neki a lelkem. Szóval nem beszéltünk... Bó 2 hétig, vagy tovább, tényleg nem számoltam, de sikerült valahogy azért olyan állapotba kerülnöm ez után, hogy természetesen érdekelt az egész meg minden, de nem volt már rossz kedvem. Nah és ma mi történt? Hát írt... Hogy próbáljuk meg újra... Teljesen az elejéről... Mert nem tudja hogy mit érez irántam (és én ezt amúgy végig tudtam, ezért is féltem az egésztől) és ki szeretné deríteni. Na ez az egész rávezethető a fent említett mondásra... Szerintetek... Mit tegyek? Probáljam meg újra vele vagy ne? Idpt kértem most tőle mert nem tudom... Nagyon kedvelem őt, tényleg, és a későbbiekben szerintem simán tudnám szeretni, túlságosan is aranyos. Jah igen azt elfelejtettem említeni, hogy annyira olyan mint én, hogy az hihetetlen... Nem tudom ez baj e.
Én 19 vagyok mától, ő 15 lesz néhány nap múlva.




válasza:



válasza:Boldog szülinapot.
Te kb már végeztél gimivel, ő meg kb most kezdte. Azt se tudja mit akar, a szellőtől megváltozik a véleménye, vagy hogy éppen aznap nem süt a nap. Szerintem neki is de főleg neked is jobb lenne ha inkább egy agyilag érettebb csajjal próbálkoznál majd, úgyis nemsokára olyan közegben leszel ahol veled egykorúak mozognak.
Az a baj, hogy akiben nem tudsz bízni, azzal nehéz tényleg boldognak lenni. Attól paráznál folyamatosan, hogy mikor fog megint kidobni valami apróság miatt. Nem tesz jót az idegeidnek sem ez a fajta bizonytalanság.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
A téma adott, sejthetitek, hogy most ebben a cipőben járok sajnos :/ 3 év 2 hónapja vagyunk együtt és kevés vita volt közöttünk, de ez a második olyan aminél 1 hétig nem is beszéltünk/beszélünk. Sosem csaltuk meg egymást, őszinte érzelmekről van/volt szó. Még...
A volt barátommal majdnem egy évig voltunk együtt.előttem senki nem volt neki,nem tetszett neki senki.engem nagyon nagyon szeretett,én voltam a mindene.amikor kórházba voltam mindennap reggel 9-től este 11-ig ott ült mellettem,enni nem ment el.amikor úgy volt hogy...
Régóta kavarok egy fiuval. Amugy is irmertuk egymast. (Aki ismeri az mindig mondta/mondja hogy mindig is en tetszettem neki) És néha néha voltam szünetek, (Miatta) de mégis írt, keresett. Akkor tenyleg szeret valamennyire is? Azt mondta, hogy szeret.
és ha visszajött de én nem-et mondtam de rájöttem h nekem ö kell és viszaakartam szerezni és ö mondott nem-et viszajöhet a fiu 3x??:(:(
Ha szeretsz valakit, engedd el, ha visszajön mindig a tied volt, ha nem akkor soha se volt a tied.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




