Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elengedni valakit. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedni valakit. Szerintetek, hogy lehet a legkönnyebben elengedni valakit, akit teljes szívedből szeretsz? Lehetséges, hogy ha elengedem akkor később visszajön? Nagyon megköszönném, ha leírnátok tapasztalataitokat, történeteiteket.

Figyelt kérdés

A téma adott, sejthetitek, hogy most ebben a cipőben járok sajnos :/ 3 év 2 hónapja vagyunk együtt és kevés vita volt közöttünk, de ez a második olyan aminél 1 hétig nem is beszéltünk/beszélünk. Sosem csaltuk meg egymást, őszinte érzelmekről van/volt szó. Még gondolkozik, hogy mit szeretne, de én úgy érzem el akar inkább menni.

Szeretnék erőt és tapasztalatot gyűjteni a történeteitekből :)

Előre is köszönöm nektek!


22/F



2014. nov. 25. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatot nem tudok mondani, de a barátnőm meg a pasija két hetente szakítanak és ez megy öt éve. Ha szeretitek egymást, akkor veled fog maradni.
2014. nov. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kurtz Bickle ***** válasza:

A megbocsájtás után az elengedés a legnehezebb valami ezen a sárgolyón, mindenki csak szenved miatta.

Nem lelombozni akarlak, de ez van.

2014. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, nincs univerzális válasz, ami igazán tudna segíteni. Én 2 év 3 hónapig voltam együtt az exemmel, szerettem, de mikor nagy döntés elé került, nem tartott ki mellettem, inkább választotta a biztonságos unalmat. Mi sem csaltuk meg soha egymást, de nálunk is voltak holtpontok. Aztán kidobott, mint egy rongyot, mikor a legnagyobb szükségem lett volna támogatásra, úgyhogy én is elengedtem. Nem bántam meg. Ő utólag megbánta és még mindig keres meg újra akarja kezdeni, de én nem fogom. Ha úgy érzed, hogy menni akar, akkor beszéljétek meg és ha megerősíti ezt, akkor próbáljátok meg külön. Ha igazán fontosak vagytok egymásnak, akkor két hét múlva is ugyanúgy vissza akartok találni egymáshoz. Remélem, a ti kapcsolatotok jobban alakul. :)
2014. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én néha akármennyire is akarom, nem tudom elengedni.

Olyan lenne, mintha a fél életem elvennék tõlem.

Nem tudok nélküle élni, ha tetszik nekem, ha nem, ez van.....

2014. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat, tanácsaitokat, várom a továbbiakat is! :)


4-es, miért, el kéne már engedned?

2014. nov. 25. 16:28
 6/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, hogy ha valakit azért engedsz el, mert azt reméled, hogy úgy majd visszajön, az nem lesz igazi elengedés. Várni fogod vissza.
2014. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne szabad vele lennem..:( 4es vagyok
2014. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy engedem el, hogy aztán visszavárom, csak eszembe jutott az a lehetőség, hogy egyszer talán... Én azt tudom, hogy nem szeretném elveszíteni, de ha kell akkor elengedem és nem tartom vissza, de ha így kell lennie akkor se szeretném örökre végleg elveszíteni, azaz szeretném ha nem tűnne el teljesen az életemből. Tehát békével akarom elengedni ha szükséges és mivel barátok úgy se lehetünk meg szerintem nem is nagyon lehetséges. Természetesen ha el kell engednem akkor egy kis idő elteltével mikor túl vagyok rajta és készen állok, hogy új párt keressek, találjak akkor szeretnék is. Nem rá várni hogy visszajöjjön.
2014. nov. 25. 20:54
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát az nem túl jó 4-es :/
2014. nov. 25. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok. Ilyen cipőben jártunk mi is. Azóta összejöttünk 1x, majd szünet, majd még egyszer, akkor azt hittem örökké tart, és most megint nincs.

Mert bár 30 leszek mindjárt, mégis, korai nekünk.

A komoly kapcsolat.

Én remélem, mert tudom, nekem ő az igazi, hogy ha eljön az ideje, akkor végleg egymásra találunk.


Kiforrja magát. ;)

Ne várd.

Élj!

A többit intézi a sorsotok.

2014. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!