Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most miért van ez?

Figyelt kérdés

A nyáron (egy táborban) találkoztam egy lánnyal, nagyon szimpatikus volt ,és talán már akkor beleszerettem. Sokat dumáltunk, cseszegettük a másik. A tábor végének közelettével féltem ,hogy nem látom többet..a hazaérkezés másnapján rá is írtam. Érdekes beszélgetéseink voltak beszélgettünk mindenről, sokat kérdeztünk én is ő is eggyaránt, megakartuk ismerni egymást.Nagyon hasonlóak vagyunk, mind gondolkodásban , mind izlésben.Ez kb így volt egy hónapig. Eggyik este megbeszéltük ,hogy íni fog minden nap. Én addigra már nagyon megszerettem, tudtam ,hogy őt akarom. A megbeszéltek után nem adott magáról életjelet, én sem írtam neki. Nekem nagyon hiányzott, de nem tudtam mit kellene tennem.Teltek a hónapok.Ősz óta nem találkoztunk de ugyanolyan érzelmeket tápláltam iránta mint akkor. Januárba már elegem volt, nagyon akartam vele beszélni ezért annyit írtam : "Régóta nem beszéltünk..hiányzol."

Látta de nem írt vissza. Pár hét múlva , találkoztunk a suliba mámint a suliba amibe én járok ( nem egy suliba járunk). A folyosón ment el mellettem. Elfordította a fejét nem szólt hozzám ,mintha egy idegen lettem volna.

A lényeg az ,hogy ezek után sem beszéltünk, ami nem meglepő. De a napokban jobban mondva 2 napja azt írta: "te is hiányzol" . Ezzel most mit akar? Nem tudom mit érzek már iránta..olyan régen találkoztunk.. Csalodtam. De még tudnám szeretni sőt én szeretem. De ezt miért? Nem tudtunk volna csak csendes elválni? Ezzel mit akar? (Egyébként elfelejtettem beleírni , én 17 vagyok ,ő 15)



2017. márc. 29. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég zavaros, de szerintem nem tetszel neki. Próbáld meg elfelejteni és keress magadnak valaki mást
2017. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Basszus ne csináld már! Tudod milyen rövid az élet? Minek cseszekednél hónapokat egyetlen lányért...:) Hagyjuk már...te megtetted azt amit meg kellett..De tudod mi lett volna ha kölcsönös a vonzalom? A tábor után nagyjából 2 héttel már kézenfogva sétáltatok volna..:) Ne pocsékold az időt! 2 évet hajtottam egy lányt eredménytelenül anno és egy másik srác az orrom előtt 10 nap alatt meghódította...Ne pazarolj ilyen sok időt ne kövesd el az én hibámat...csak nyisd ki a szemed...rengeteg szép lány van a világban a környezetedben is..és ha létrejön a vonzalom 10 nap vagy 2 hét maximum és akkor már együtt is vagytok! :) Felejtsd el őt és találj egy nagyon rendes helyes és téged örökké szerető lányt...nincs értelme vele tovább folytatni..szerintem ne is írj neki már többet. Saját tapasztalatból mondom és hónapokat meg SOHA ne pazarolj el a tini éveidből egy emberre aki nem méltat arra se h visszaírjon...ÉLJ és meglátod mennyi hasonló lány van még az országban mint a kiszemelted...;)
2017. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abszolút egyetértek a 2-es válaszolóval, a szívemből szólt. Ha komolyan gondolta volna, akkor nem is lenne ez az egész helyzet, és most nem kéne ezt a kérdést feltenned, mert boldog párkapcsolatban élnél. Rengeteg lány van még mindenhol, aki szívesen lenne veled, ez nagyon-nagyon hosszú idő amit vele töltöttél.


Tudom nehéz elfelejteni, de erre a legjobb dolog a távolság. Ne keresd, ne írj neki, ne köszönj neki, próbáld meg annyira elkerülni, amennyire csak tudod. Ilyenkor felejtős az üzenetek visszaolvasása, és a képei nézegetése.


Lehet azóta már elfelejtetted, vagy épp összejöttetek, de ha még mindig a hatása alatt vagy, akkor sok sikert és sok kitartást:)

16/L

2017. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!