Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? Van egy fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Van egy fiú és mindig piszkal mg felvett egy csoportba és bárki más is felvehetett volna?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban és ennek a sulinak van egy Facebook oldala. Van egy fiú eggyel felettem jár és felvett ebbe a csoportba és bárki más is felvehetett volna meg legtöbbször piszkal is szerintetek tetszem neki?

#szerelem #egy fiú piszkal
2017. márc. 29. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Mennyi korosok vagytok?
2017. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól még hogy felvett, nem hinném. De beszéld meg személyesen vele.
2017. márc. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 évesek
2017. márc. 29. 14:20
 4/6 anonim válasza:
Én is ezt szeretném tudni.....
2017. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Jézusúristen , nagyon nagy tévedésben jársz, attól még hogy felvesz egy retkes csoportba, amibe te tartoznál is úgymond mert a sulid face oldala, attól még egyáltalán nem biztos hogy dzerelmes beléd csak gondolom szimplán felvett mert ODA JÁRSZ.Ha s vett volna fel akkor is azt hajtogatnád hogy "Bárki más felvehetett volna"? Ne haragudj de nekem ezzel hogy egy ilyen kis apró dologra egyből úgy tekintesz hogy tetszel neki és bárki más felvehetett volna, nagyon unszimpatikus voltál. Mivel piszkál? Bocsánat ha bántó voltam, csak szimplán ideges , ne haragudj.
2017. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt a kérdés az, hogy neked tetszik-e, ha igen, köszönd meg, hogy felvett. Amennyiben nem tetszik, akkor addig tanulj sokat, hogy tudd, hogy jó legyen a helyesírásod és a központid.
2017. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!