Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én történetem kérdése:

Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
A fiummal 2 honapja vagyunk együtt és megakarom ölelni de ö nem akarja. Azt mondta majd késöbb.Mért lehet ez?A kor miatt egy szot se.......12/L
2017. márc. 29. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiú még. Te is még kislány vagy. Egyáltalán minek kell ennyi idősen ezt a járás dolgot erőltetni? Könyörgöm 12 évesek vagytok...És ilyeneken pörögsz...Bocsi általában segítőkészebb vagyok de ez már sok..

17L

2017. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kor mistt egy szot se!!!Ha azt irom oda pl hogy 16/L közben meg vagyok 12 akkor meg olyan vàlaszok jönnek hogy jézus szerintem nem szeret ha szeretne megölelne...stb
2017. márc. 29. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:

várj egy kicsit, had szokja meg a közelségedet. Van olyan pszichológiai betegség is, hogy az adott ember nehezen kerül mással "intim kapcsolatba" (aspenger). Most nem azt mondom, hogy szerintem aspengeres, hanem hogy előfordulhat ez is. :P Vagy egyszerűen ez így gyors neki.

15/l

2017. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem bántani akartalak , de ha valóban 16 évesek lennétek , persze hogy másmilyen jellegű kommentek érkeznének. De azzal te nem vagy előbbre. 12 évesen még sok fiúban benne van a :"fúj lány" érzés. Ez nem azt jelenti hogy nem tetszel neki , csak ilyenkor még piszkálják egymást a fiúk ha valamelyikük becsajozik. Lehet hogy ezt akarja elkerülni.

Amúgy meg ne erőltesd , majd megölel ő ha akar.

2017. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Màr nem is eröltetem majd ha akar akkor ő
2017. márc. 30. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!