Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lany es nagyon megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany es nagyon megtetszet, nem tudom mit kene tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lany akit egy szorakozo helyen ismertem meg. Amikor leszolitottam es beszeltunk boldognak tunt es ki is hivott cigizni. Egy buliba is meghivtam es igent mondott. Szerintem van baratja es kicsit konnyuveru...mas fiuk olebe ul, olelgeti oket stb. De en meg is beleszerettem es nem tudom mennyire eri meg kuzdeni egy ilyen lanyert. Valamelyik nap rairtam es elegge ilyen rovid semmit mondo valaszokat adott es volt hogy vissza se irt, bar egyszer megkerdezte hogy aznap megyek e a abba a szorakozohelyre. Szoval vannak pozitiv es negativ jelek es nem tudom eldonteni hogy csak szorakozik velem vagy tenyleg lehet e valami a dologban ? Barkinek a tanacsanak orulok, de foleg lanyok velemenyere lennek kivancsi. Elore is koszonom :).

2017. jan. 24. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Másik kérdésedet is olvastam.

Az lenne a legésszerűbb megoldás ha felkeresnéd és megkérdeznéd tőle hogy ő mit is szeretne.Ha komolyan gondolja veled akkor ülj le vele és beszéld meg ezt a dolgot hogy téged zavar amit csinál...

Ha pedig nem gondolja komolyan (márpedig a szövegből ez jött le) akkor nem érdemes küzdeni érte.Ha szórakozó helyen ismerted meg akkor abból nem sok jó sülhet ki.Ha más emberek ölébe üldögél akkor könnyen elcsábítja más fiú is.Nem tudhatod hogy hány fiúval kavar rajtad kívűl...

2017. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!