Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk, hogyan irnatok le a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hogyan irnatok le a szamotokra idealis not? Es nm a ``megdugjuk, mert nagy a melle``egyéjszakás lanyokra gondoltam, hanem amelyikkel szivesen akarnatok hosszutavu parkapcsolatot?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 02:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne legyen kislanyos, legyen valami hobbija vagy valami temakor ami igazan erdekli. A tobbi pedig a sablonok vegyitese (kedvesseg,kulso,nem k***/nem plaza stb.)

20/f

2017. ápr. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Te be vagy baszva..
2017. ápr. 1. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak agyilag érettebbb mint te kedves 2.! ;)

Lehetne kislányosabb, vagyis félénk, visszahúzódó, külsőleg lehetne vasalt haja, mert nekem bejön az ilyen, ne legyen idősebb és magasabb nálam. Ne legyen túl fontos neki a szex. Hűséges lehetne. Meg természetesen szerelmes belém. 16/f

2017. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát igy nem is tudom. Legyen humorèrzèke, szèp szemei ès haja legyen, kedves,őszinte,mosolygós (nálam +pont ha èrdeklodèsi korebe tartozik a művèszet)
2017. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kerdezonek irtam az irasa miatt..:D de hogy te ebbol a valaszombol hogy vontal le ilyen kovetkeztetes az nem semmi...
2017. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vicces, sportos, melle ne legyen túl nagy (d fölött már nem tetszik), 145-160cm magas (kb), ne sminkelje magát, ha lehet, minél kockább (nerd) annál jobb. :D
2017. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy! Akkor nem írtam semmit!:D
2017. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!