Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 20-30 közötti jóképű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20-30 közötti jóképű férfiak úgy átlagban szeretnének komoly párkapcsolatot, vagy inkább csak egy-egy éjszakát?

Figyelt kérdés

2016. okt. 8. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem csoda hogy annyi az általánositás ezen az oldalon,ilyen kérdéseknek köszönhetően..
2016. okt. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
33 vagyok én komolyat.
2016. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
ki az a barom lúzer aki komolyat akar önszántából?
2016. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez férfitől függ, de összefügg nagyban azzal, hogy mennyi nőhöz kap lehetőséget az illető, egy olyan férfi, akiért bomlanak a nők, nem valószínű hogy egynél megállapodna, amikor bármikor kaphat másikat is, míg egy olyan, aki kb szinte már nem is válogathat (ilyenből van jelentősen több egyébként) azok inkább komoly kapcsolatot tudnának elképzelni a másik féllel. De mivel őket kevésbé szokták a jóképűek közé sorolni ezért ha csak ez az egyetlen szempont, akkor kevés az esély rá, hogy komolyabbat szeretne.
2016. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
szóval aki nem jóképü akkor az akassza fel magát igaz?
2016. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Én azt tapasztalom,hogy ebben a korosztályban a jó pasik kb 90%-a nem akar komoly kapcsolatot,vagy ha igen,akkor jellemzően nem épp hűségesek.Vannak kivételek(!),de sajnos nagyon ritkán.Illetve,ez nem feltétlen baj,mert minek állapodjanak meg fiatalon?Ha még nem akarnak családot és jól érzik magukat egyedül,akkor minek?Én sem akarok még kapcsolatot(volt már),de tudom,hogy ha akarnék,nem lenne könnyű dolgom olyan pasit találni,aki jól is néz ki és kapcsolatra is alkalmas/és akar is.

20L

2016. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én 30 felett nem egyéjszakát keresek,jobb a tartós,,bár az igaz hogy diszkrétet :)
2016. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
A parom sok not megkaphatna, volt nehany komolytalan kapcsolata meg par komoly is elottem. De sosem volt celja, hogy na most minden not megdugjon. Mellettem meg abszolut nem erdekli mas. Szoval nem csak a nyomi sracok akarnak komolyat, a nem nyomik meg nem csak dugni akarnak..
2016. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%

2 es vagyok. Pont így gondolom én is ahogy az utolsó írta.

Nem célom az öszes nőt megfektetni, nem azért mert rosszul nézek ki, vagy valami fogyatékosságom lenne. Egyet keresek, azt akivel tökéletesen működik ez az egész történet :)

Nehéz elhinni tudom, mikor valakinek beszélek arról, ahogy én látom a dolgokat, tökre elképednek. Pedig ez lenne a normális, nem az hogy a farka után megy az ember.

2016. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Ez természetesen, mint minden egyéb, teljesen egyénfüggő. Én mindig is komolyabb kapcsolatot akartam, soha nem helyeztem előtérbe az egyéjszakás kalandokat, számomra az ilyesmi egy gyermeteg hedonizmus, csak kicsit idősebb fejjel. :D


Viszont ez csak én vagyok, és még néhány velem hasonszőrű srác (már ha a jóképű kategóriát képviselhetem egyáltalán), de ez teljesen egyénfüggő, mint azt említettem :)


20/F

2016. okt. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!