Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók történetek? Romantik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók történetek? Romantikus, vicces, aranyos, béna, de szuper. Ilyenekre gondoltam.15/F

Figyelt kérdés
Nekem úgy történt, hogy a randi után sétáltunk a parkban, leültünk egy padra, hozzámbújt, elmondta, hogy milyen jól érezte magát, szemeztünk, közelhajoltam hozzá, megcsókoltam.
2017. ápr. 1. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha a nyelvesre gondolsz, háát az full ciki, mert 18 év elteltével még nem volt :/
2017. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 evesen volt. A baratommal a suliban maradtunk delutan, mar senki sem volt ott, es a folyoson beszelgettunk. Az ablakoknak jo nagy parkanya van, es oda felultunk, majd lesmarolt. Nagyon fura volt eloszor a nyelves, nemtudtam mit kell csinalni, de a bararom aztmondta h kezdetnek nem rossz.Nekem akkor annyira nem jott be ez a smarolas. Szoval kicsit cikisen ereztem magam. De azota mar jol megy es megszerettem a nyelves csokot. :D
2017. ápr. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan február 20.án volt az első nyelves 😂 barátommal távkapcsolatban vagyunk..aztán síszünetükbe leutazott hozzám...első pár nap nem volt nagyon semmi aztán valahogy ösztönösen egyszerre hajoltunk oda...bénáztunk először mert mindkettőnknek az volt az első de így visszagondolva piszok jó érzés volt:D

Amúgy a barátommal még mindig együtt vagyunk és találkozgatunk rendszeresen attól függetlenül hogy 180km-re vagyunk egymástól..igazából tökre elválaszthatatlanok vagyunk és nagyon szeretjük egymást :>

2017. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Jöttem olvasni sztorikat xD :3
2017. ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nem is olyan rég volt egy buliban.

Táncoltam egy sráccal, meg kérdezte smárolunk e mondtam neki h nincs kedvem erre ledugta a nyelvét a torkomon.

Borzalmas volt, mintha centrifugáztak volna a számban és kifolyt a nyála. 😝

2017. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
88%

A legelső...nem nevezném első csóknak mert a srác azt se tudta hol a szàm. Egy hosszú hegyi túra után leültünk egy padra, este volt, gyújtott egy mécsest, hogy ne legyen olyan sötét. Aztán oda hajolt miután evett és megakart csókolni, az államat nyalogatta meg mindent csinalt az arcommal amit csak lehetett, de a csók az nem jött össze neki. XD

Az igazi első nyelves csókom se valami kellemes élmény. Szilveszteri házi buliban voltam, először voltam részeg, 15 évesen. Szóval az osztálytársam ( mindketten lányok vagyunk) pedig megcsókolt, elég hosszú ideig, a seggem markolászta és oda nyomott a falhoz. Nem emlékszem, hogy milyen érzés volt a csók. Kb 3,5 éve történt. :D

2017. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Nwm az elso, de eletem legjobb csokja es legvartabb dolga. Nagy jegkori maniam van, mindog az volt a vagyam h talaljak valakit akivel ott eltudok lenni es tessek elindultam ugy hogy egyik baratnommel aztan majd el leszunk osszefutottam egy sraccal aki honapok ota probal felszedni, par ember felidegesitett a srac olelgetett hogy megnyugodjak baratnom valahova eltunt a palyan, a sraccal ot kerestuk a srac felte allt en is, olelkeztunk ovatosan felemelte a fejem es megcsokolt... Rohadt jol csokol es ami ritka hogy meg azota is bizsereg a hasam es pillangok repdesnek ( par oraja tortent)
2017. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MOLNARZITA válasza:
97%

Nekem ugy volt, hogy kb 1hete jártunk aztán ki mentunk sétálni a játszótérre, a fiu hozta az eggyik haverját (volt osztalytarsam) aztán ott erősködött h ugyse merjuk megcsokolni egymást, aztán megtörtént...Nem nyelves volt, de jo volt nagyon😍 De azelott volt még sima szájrapuszi is....ha itt vagyok elmesélem a legelső szájrapuszimat is mert az viszonylag ciki volt....legelső randinkon voltunk ahol eldolt hogy oké járunk...sötét volt már, mondta h hazakísér...elbucsuztunk megöleltük egymást, majd én még csak sima puszit akartam adni, o viszont szájrapuszit...végul az lett h ide is ment meg oda is, De utana csak arcra puszi lett belőle, látta h én még rendeset Nem akartam... Legelső normális szájrapuszi meg akkor volt amikor Vége lett a sulinak és a suli elott elkoszontunk olelés és szájrapuszi kiséretében...Nem volt olyan rég, még csak 2 hete vagyunk eggyutt De legalább emlékezetes 😍😍❤


14/L

2017. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

Olvasd az enyém kicsit hosszú de izgi :)



Meg nem csókolóztam xdd 15/L

2018. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
14 voltam, gellérthegyen megcsókolt. Imádtam
2021. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!