Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Előfordulhat nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordulhat nálatok az, hogy eleinte nem éreztek semmit egy fiú iránt (mármin kedvelitek meg minden csak nem vagytok belé szerelmes) és utánna valamiért belé zúgtok és mégis szerelmesek lesztek?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem igen. Én úgy jöttem össze párommal,hogy csak barátként tekintettem rá,azóta meg rózsaszín köd van,immáron két éve.
2017. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam csak így szokott lenni, ugyanis csak külsőre nem tudok beleszeretni emberekbe. Ahhoz hogy tényleg szerelmes legyek valakibe ismernek kell valamilyen szinten ami azért több annál hogy tudom a nevét és egyszer beszéltünk az időjárásról.
2017. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam pontosan ez történt. Viszont ehhez az is kellett, hogy több időt töltsünk együtt.
2017. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Most is ez van sajnos
2017. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Velem már volt ilyen, illetve van ilyen 😍
2017. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Csak én 1 éve visszautasítottam.:))
2017. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyonis:) Velem is ez van és beleőrülök, hogy nem tudom, ő mit érez:)
2017. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, előfordult ilyen. A mostani barátom már egy éve fülig szerelmes volt belém 😍😍, s folyamatosan udvarolgatott nekem, én viszont visszautasítottam őt rendszeresen. Aztán a kitartása eredményt hozott, egyre fontosabb lett, s belezúgtam én is, azóta is együtt vagyunk.
2019. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!