Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet a mozis randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet a mozis randi?

Figyelt kérdés
Nos mar ismerem a lanyt kb 5 hónapja..es tenyleg ugy érzem magam mint a mesekben vagy egy romantikus filmben imádok vele lenni es mindenképp szeretnék vele osszejonni..nem azert teszem fel ez a kérdést mert meg sohasem volt randim vagy ilyesmi..hanem azert mert nem bírnám elviselni hogy ha pont az nem jönne ossze akit meg talan szeretni is tudnék..szoval lányok válaszát varom elsősorban hogy min lenne a tökéletes mozis randi..17f
2017. ápr. 2. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Első randinak nem jó, elsőre séta, fagyizás, valami ahol tudtok beszélgetni, utána ha jól megy, jó lesz a mozi is.
2017. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, fiú vagyok! Szerintem vidd el egy olyan filmre, ami inkább az ő kedvence, mozi után sétáljatok egy nagyot, vigyél neki ajándékot (bon bon)
2017. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

(Első vagyok)

Ja és készülj fel rá, hogy nagyon awkward lesz, első randi mindig az. Lehet jobb, ha felkészülsz pár témával a kínos csend helyett, mert olyanból úgyis lesz pár. És higgy nekem, ne mozi, a séta vagy a cukrászda sokkal jobb.

Sok sikert, szurkolok :)

2017. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet mozi első randin is. Mert utána már van egy téma, amiről jó sokat lehet beszélgetni. A közösen megnézett film.
2017. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem jó ötlet. Nem tudtok beszélgetni és nem egymásra figyeltek. Inkább hívd el fagyizni, étterembe, pizzázni vagy cukrászdába. Sok sikert:)

14/l

2017. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha 2 órát kussban szeretnél.ülni a kiszemelted mellett egy sötét.szobában más emberekkel akkor igen az.

Amugy viccet félretéve nem annyira. Én az exemmel az első randinkon moziban voltam. Kihangsúlyozom EXEM

2017. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem hívd el randira és beszéljétek meg hogy hova menjetek és mit csináljatok.
2017. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet

1. Ha jobban ismered és úgy szerettél bele akkor mindegy hogy hova mentek

2. Ha még nem ismered annyira akkor előtte, utána tudtok beszélgetni

Én lányként legszívesebben a Szépség és a Szörnyetegre mennék el romantikus alkat lévén, de persze nem mindenkinek tetszik az 😂

2017. ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!