Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerős valakinek az a helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerős valakinek az a helyzet, hogy "Csak barátok"? Just Friend Zone. Talán többet mondd

Figyelt kérdés
Közben mindkét személy tudja hogy ez nem csak barátság, mégis az egyik fél azt vallja hogy csak barátilag szereti a másikat, de közben olyan jeleket ad amik ezt teljesen megkérdőjelezik, és kizárják ezt.Mit tettetek/tesztek ez ügyben?
2017. ápr. 3. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég divatos a tizenéves kis ribik között. Fel is szoktak tenni ilyen képeket, hogy "csak barátok", amin egy fiú és egy lány csókolózik/szexel.
2017. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Haat ez relativ,kedves elso valaszolo.Van akinek ez belefer a "baratsag extrakkal" kategoriaba.

Nem lehet egyből azzal a szóval illetni/általánosítani,hogy ilyet csak ribik csinalnak😂😂😱

2017. ápr. 3. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem van egy példám erre:

Szóval a nyáron találkoztam egy sráccal (18 éves én 16) és valahogy negyon egy hullámon voltunk , zenei téren, filmek , művészet , sport , minden, rengeteget cseszegettük egymást, viccelődtünk. Nagyon szerettem vele lenni úgy éreztem végre valaki megért.

Beleszerettem, és ő is belém.sokan kérdezték ,hogy járunk-e de mi erre összemosolyogtunk és mondtuk ,hogy nem "csak barátok". Habár tudtuk ez nem így van , magunknak is megjátszottuk.

Egy idő után összezavarodtam , nem tudtam mit érzek iránta. Ő ebben az időben egyre jobban közeledett hozám, ez mégjobban összezavart.

Elváltak utjaink, elköltöztek. Sokat írtunk ezután, és megigértem ,hogy még írni fogok neki és ,hogy hétvégente találkozunk.De ebből nem lett semmi soha nem írtam vissza és nem találkoztunk. Elb*****m.

Az utolsó beszélgetésünk végén írta először ,hogy szeretlek. Erre már nem is reagáltam ,nem tudtam mit tévő legyek. Most visszanézve visszaírnám neki, hogy én is. (Nem tudom mennyire érdekelt a sztori vagy kapcsolódik a témához de ez lenne az én friend zone sztorim:))

2017. ápr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A friend zonet arra használják ha az egyik fél valóban csak barátkozni akar, csak a másik érez többet. Emiatt ő "barátzónába" kerül. Az más tészta ha mindkét fél szereti egymást csak nincsenek együtt.
2017. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!