Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon én tetszem neki vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon én tetszem neki vagy a másik lány? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok:-)

Most járok 8. osztályba. Van egy srác akivel nagyon jó a viszonyom. Régebben tetszettem neki azt tudom de a suliba idő közbe jött egy másik lány. Es vele ia jóba lett. Tavaly egész 7.-be vele volt de nem jártak. Aztán nyáron is találkozgattak de suli elejére összevesztek vagy nem is tudom pomtosan mi történt. De a lány csúnyákat mondott rá és hogy utálja mostmár. De szerintem csak azért mondta mert féltékeny lett. Hiszen a srác év elején mellém ült órákon meg sokat beszéltünk szünetekbe. De mostanába újra jóba vannak :/ Nem nagyon értem mi van most. Szerintetek?



2017. ápr. 3. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszel neki csak egy nagyon jo barajta vagy. Emiatt ne aladj fonn! Feleslehes ilyeneken ragodni. Ha temyleg bejon a fiu idoben tudasd vele mielott elmennetek gimibe!
2017. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Inkább a nyelvhelyességi hibáidon javíts, ne a fiúk után caflass! Ha neked ez fontosabb, majd úgysem a nyolcadik barátodhoz fogsz hozámenni, akkor meg minek?! De ha gondolod, csináld és ha gáz van ragadj ásót.. Ja és majd írj, hogy én megmondtam!
2017. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
*nyolcadikos és *hozzámenni
2017. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogy lehetsz ekkora bunkó. De most komolyan? Nem azért írtam ki a kérdést hogy a helyesírást gyakoroljam. Meg milyen kérdés ez hogy minek barát a férjem előtt. Talán neked nem volt? Tapasztalatból írtad ezt hogy nem fog összejönni?
2017. ápr. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!