Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak? Van egy fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Van egy fiu akivel egy edzesre jarunk es nekem nagyon tetszik de neki vszinu h masik lany jon be neki es nem tudom mit tegyek. Mit csinaljak hogy o is felfigyeljen ram?

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátkozz vele, kérd meg, hogy eddzetek együtt, kérdezz tőle kondival kapcsolatban...

Beszélgessetek sokat, az edzés sok témát fog adni.

Aztán ha megnyílik előtted jobban, már eldöntheted, hogy hogy tekint rád és arra a másik csajra.

2017. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálj bevetni minden női praktikát. :) Pl. próbálj minél közelebb kerülni hozzá, vele szemkontaktust felvenni, mosolyogjál rá minél többet, az nagyon sokat számít. Próbáld felhívni magadra a figyelmét, öltözködj csinosan, pl. vegyél fel szoknyát, úgyis itt a jó idő, hozzá valami csinos harisnyát (vagy pl. combzoknit, nekem az nagyon bejött a csábításnál).

Ha rájössz, hogy mi tetszhet neki, előbb-utóbb fülig szerelmes lesz.

2017. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csak ugyan azt, amit akkor tennél, ha nem lenne vszinu h masik lany jon be neki.
2017. márc. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek ment a zold kez :)
2017. márc. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!