Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van a suliba egy fiu es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliba egy fiu es nagyon tetszik de nem merem neki elmondani de nem sokara elmegy a sulibol Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 3. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyszer élünk, tudom, ezt így könnyű mondani, de én is sok dolgot bántam meg, amiért nem mertem sosem kockáztatni, mindig a félős, zárkózottabb lány voltam, nem mondanám, hogy ez sokat változott volna, de a gimi kezdetével egy idejűleg lényegesen nyitottabb lettem.

Emiatt ösztökéllek arra, hogy mindenképpen mondd el a fiúnak amit érzel, gondolj bele, semmit sem veszíthetsz! :)

2017. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Sok sikert:)
2017. ápr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es te a kérdező hellyébe megmernéd ezt tenni, most őszintén!? :D
2017. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy mi objektívek vagyunk, és hiába tudjuk hogy hogy érzel mégse tudjuk átélni a fotelből :D


Először próbálj összebarátkozni vele - próbáld meg megtudni hogy mik az érdeklődési körei, ha van közös akkor nyert ügyed van (filmek, játékok, könyvek, hobbik...)

2017. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi történhet, ha nem mondod el neki?

- Elmegy és nem látod. Nincs más.


Mi történhet, ha elmondod neki?

- Azt mondja nem, utána úgyis elmegy, nem látod.

- Azt mondja okés, és mindenki boldog.


Szerintem utóbbi jobb :) Én személy szerint sosem értettem, mi ez a titkolózás, mindig elmondtam egyből a lánynak, ha tetszett, bár lehet, nem a legjobb taktika, de nem vaktöltényekkel kell lövöldözni, ha céljaid vannak. Vesztenivaló nincs.

2017. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es mivan ha mat elment?
2017. ápr. 6. 18:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos van facséja, írj rá
2017. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincsen neki
2017. máj. 11. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!