Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik de nem merem neki elmondani. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Osztálytársak voltunk de most ballagtunk. Másik középiskolába fogunk járni. 5.osztály óta tetszik és most 8. ban volt egy bál amin táncolt az egész évfolyam és én vele táncoltam és nagyon élveztem. Ez a dolog még rádobott 1-2 lapáttal szóval most annyira bele vagyok esve hogy nincs olyan óra amikor ne gondolnék rá. Nem merem viszont neki elmondani hogy mennyire tetszik mert nem tudom hogy reagálna rá.(Amúgy is kicsit félénkebb vagyok)

2016. jún. 29. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy kezdj el közeledni felé vagy tudtára adni hogy nem közömbös neked.
2016. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
:)
2016. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!