Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat ez a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a fiú?

Figyelt kérdés

Elvileg tetszem egy fiúnak (évfolyamtársam) nekem nem tűnik fel egyáltalán de a barátnőmmel beszélt elvileg rólam h bejövök neki. Nem tudom mennyire igaz mer mikor vagyunk egy társaságban ez a fiú nem is néz rám mikor mesél egy sztorit nem nekem mondja a szemembe se néz. Szoktunk köszönni egymásnak persze de inkább a másik két barátnőmhöz megy oda beszélgetni. (Mindjuk őket régebb óta ismeri de akkor is)

Szóval nem tudok kiigazodni rajta h ez mennyire igaz ha ezt állítja akkor mért nem mutatja ki? Írjak neki én h mutassam felé h köteledhet? Mert nem közömbös számomra sokat gondolok rá? Mit tegyek?

15/L



2017. ápr. 5. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Írhatsz is neki, de ha mered akkor szerintem az jobb ha suliban amikor épp egy társaságban vagytok akkor mondjuk te mondasz valamit és közben őt nézed vagy érted amit írok, szóval szerintem az midig jobb ha személyesen, előben beszélünk és lehet hogy csak ő a bátortalan és fél, szóval neked kell adni valami jelet
2017. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk, ezért nem mer feléd közeledni, a szemedbe nézni, stb, egy picit nyiss felé, aztán ha még arra se reagál, akkor megkérdőjelezheted a barátnődet, hogy valóban mondta-e neki a fiú, hogy tetszel neki.
2017. ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!