Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nekem tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem tetszik, és van egy lány aki a fiúnak tetszik. (? )

Figyelt kérdés

Na szóval nekem egy fiú nagyon tetszik és beszéltünk is már a kérdésem az több részből állna

1, szerintetek ezek esetleg olyan jelek amik arra utalnak hogy valamit érez : egyszer épp mosdóba mentem és ő is bejott (a wck külön vannak de a kezmosok egyben) és én kezet már kezét mostam erre ő odajott a mellettem lévő csaphoz, elmegyünk egymasnellet a lépcsőn és én föl néztem rá és azt láttam hogy ő még épp rám nézett le, amikor mellette állok sokszor látom azt hogy felém fordul vagy figyel, de amikor ranezek sose néz rám, egyszer elment mellettem a folyosón komor arca volt majd ramnezett elmosolyodott és lenezett a földre(mondjuk pont hulyeskedtem és lehet hogy szimplán csak viccesnek tartotta)


2.viszont van egy lány aki korabeli(közöttünk 3 év van) osztalytarsa és midig vele van, nagyon közvetlenek egymással, mindig nevetnek, na jó nem mindig vannak együtt de sokszor és egy az erdeklodesi körük és amikor vele van akkor nem figyel engem, vagyis max csak néha rám néz és hogy szerintetek van köztük valami vagy ez csak egy szoros barátság?


3,ezzel a fiúval csak néha beszélek, havonta egyszer (se) viszont nagyon sokszor vagyunk a másik közelében (vagy csak én az övében:( ) és hogy hogyan koteledhetnek hozzá úgy hogy az ne legyen nyomulos, ne zavarja őt vagy értitek mert ez a három év még sok és nem akarom hogy zavarjam


Nagyon Nagyon köszönöm annak aki elolvasta és segít:)



2017. ápr. 5. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Kérdésed: ez alapján nem lehet eldönteni. Gondolom Te is érzed, hogy több kene ahhoz, hogy lehessen csak feltételezni is a dolgot.


2. Kérdésed: en is ugy vagyok több fiúval is, mint az a bizonyos osztálytárs, de nincs köztünk semmi, úgyhogy ne félj ;)


3. Kérdésed: koszonj neki a szünetekben es ha bejössz neki akar egy picit is, akkor beszélgetni is fog veled, meglásd!


Sok sikert! :)

2017. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megfelelően érett vagy, 7 év sem sok :)

Saját tapasztalat ^^

Majd kiderül :)

2017. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2: én úgy érzem érett vagyok, de viszont nem tudom hogy ő hogy áll ehhez


DEamugy mind a kettőtöknek nagyon köszönöm

2017. ápr. 6. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!