Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki tetszik. Eléggé. Mit tegyek? (komplikált a helyzet)

Figyelt kérdés

Legyetek szívesek olvassátok végig. Kicsit hosszú lett. Bocsi!

Szóval...

A csaj eggyel feljebb jár nálam a középiskolában. Kb 1 évvel idősebb is (17-18 éves). Nem beszéltem vele eddig még. De már egy jó ideje tetszik. Úgymond rá-crush-oltam. Objektíven mondhatom, elég jól néz ki. Magamat nem tartom valami jól beszélőnek, nem vagyok az a menő laza srác,de mielőtt azt gondolnátok nyomi se vagyok, kb átlagos. ;) Nagyon véget szeretnék vetni ennek az állapotnak, mert nem jó. Csak a folyosón látom, de ott majdnem minden nap.

A fő gond az, hogy nincs alkalmam beszélgetni, megismerkedni vele, mert, amint mondtam nincs semmi közünk egymáshoz. Illetve nem tudom kizárni, hogy van barátja sulin kívül, ezt nem tudhatom.

Nincsenek irreális elvárásaim az egésszel kapcsolatban, de szeretném, hogy a lehető legjobban süljön el, két okból is: 1. Sokat jelent ez nekem. 2. Ha bénán sülne el elég cikis lenne az iskolában, ismerettségi körömnek elég nagy hányadában. Tudnátok segíteni, hogy tudnám ezt a helyzetet jól "lehozni", megoldani.

Kérlek titeket írhatok nyugodtan bővebb több válaszokat, nagy segítség lenne. (Az olyannal, hogy" menj oda hozzá!" nem nagyon tudok mit kezdeni.)

Előre is nagyon köszönöm!



2017. márc. 27. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

"Az olyannal, hogy" menj oda hozzá!" nem nagyon tudok mit kezdeni."


Igazából amíg nem növesztetted ki a tökeid, nem fogsz tudni egy csajjal mit kezdeni. Írj neki akkor face-n, keress alkalmat, hogy beszédbe elegyedj vele. Így ennyi.

2017. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%
Ha tetszik a lany kapd ossze magad es menj oda hozza mond el neki mit erzel...vagy szerezd meg a szamat ird le neki uzenetbe vagy van meg a facebook nezd meg kapcsolatba van e valakivel ha nincs irj ra!! Ne ugy kezd tetszel jarunk?:D hanem szia hogy vagy? Latalak a suliba szep voltal! Ijesmi es ha nem valaszol akkor ne is torodj vele ha valaszol ismerd meg es aztan kozold vele hogy tetszik neked!!
2017. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kedves #1-es!

Igazad van akkor félreérthetően fogalmaztam. Oda akarok, fogok is menni hozzá, csak nem vagyok nagy dumás se nem túl tapasztalt. Ezért kértem tanácsot, szempontokat, hogy mégis hogy, milyen helyzetben, mikénkt csináljam. Mert ahogy mondtam fontos nekem és nem akartam egy hét múlva fogni a felem hogy miért nem gondoltam át stb. Ha érted...

2017. márc. 27. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát például ha látod valahol pont egyedül van, odamész hozzá és megkérdezed a nevét , melyik osztályba jár mit tanul stb vagy valami kifogást hogy nem tudod hol van ez és ez stb.. és aztán szép lassan beszédbe elegyedtek. Ha tudsz valamit az érdeklődési kőréről akkor kérdezd arról, ha nem akkor hogy mi az és próbálj feldobni így témákat. Esetleg ha nagyon nem mersz odamenni hozzá, sablon szöveg de Facebook... ha látod hogy nem nagyon próbál nyitni feléd még ne add fel, csak ha látszik rajta hogy ignorálni akar. Remélem tudtam segíteni:D
2017. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Sztepi ***** válasza:
100%
Nincs valami közös ismerősötök, aki be tudna mutatni neki téged?:D
2017. márc. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap lesd meg, merrefelé megy haza iskola után. Másnap találkozz vele "véletlenül", és szintén "véletlenül" neked is arrafelé legyen dolgod.
2017. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából az a gond, hogy nem tudnék semmi értelmeset mondani neki és két szó után befagyna a beszélgetés... Pl.: odamagyek hozzá, köszönök, aztán ő is, bemutatkozok és ennyi. Olyannal nem mehetek oda hogy hol van ez és ez, vagy ilyesmi mert évek óta oda járok, hülyén venné ki magát.. Ha elmondanám mit érzek egyből utána hogy bemutatkoztam az se túl jó. És az is fura lenne, ha odamennék és elkezdeném hogy hogy vagy vagy mi a hobbid vagy akármi. Biztos én vagyok a béna de nem jut semmi eszembe ilyen téren.
2017. ápr. 7. 16:36
 8/14 Sztepi ***** válasza:
90%
Írj rá!
2017. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet nem tul szemelyes meg sokan nem szeretik a facebookot de erre peldaul pont jo:D es akkor otletelhetsz kozbe nem olyan mintha elobe kinosan erezned magad vagy hasonlo
2017. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Jómagam is eddig a személyesen odamenést pártoltam. De most elbizonytalanítottatok. Félreértés ne essék nem akadékoskodni akarok. Csak nem vagyok az a facebookos gyerek. De ez esetben mérlegelem. Ha lenne mégis értelmes módja a személyes változatnak annak örülnék. Ha meg facebookos lenne ráírósdi abba se vagyok túl jártas.

2017. ápr. 7. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!