Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azthiszem szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azthiszem szerelmes vagyok, amivel nemtudom mitkezdjek. Tanács?

Figyelt kérdés
Ismerem a lányt, folyamatosan csak rá gondolok, pillangók a hasamban ès olyan boldognak erzem magam. De nemtudom mit kezdjek vele mivel a lányt szerintem nemnagyon èrdeklem csak barátilag :/

2017. ápr. 6. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha tényleg nem tudod levenni a lábáról, sajnos el kell felejteni :\
2017. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?:)
2017. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem csak biológiai alapú.

Szexuális vonzódás.

ha nem kapod őt meg akkor nyilván testileg nem vonzódik hozzád.


Ha sokkal szebb mint te, akkor ez van. Ha viszont mindketten egyformán szépek vagytok akkor derítsd ki mire vágyik.

Új haj, máshogy öltözködj, kondizz és szerezz pénzt.

2017. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyértelmű jele van annak ,hogy te neki nem jösz be, nem tetszel, "nem kellesz", akkor szerintem mondjál le róla, vannak még mások is. Van még hal a tengerben, nekem azt mondták. De amúgy meg az is lehet, hogy amúgy tetszel neki, csak most még nem akar párkapcsolatot, és később meg lehet, hogy akarna. De nemtom.
2017. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia,milyen idős vagy?

Nem tudod megállapítani csak úgy,h egy lánynak bejösz-e...volt hogy én sem mutattam ki,meg is bántam,mert még most is szeretem a srácot...

Annyit tudok mondani h írj vele minél többet,és meglátod,h milyen stílusban válaszol vagy h milyen irányba tereli a témát.

A napokban én is elkezdtem írni azzal a sráccal,ne vedd magadra,ha valamire nem ír,vgy nem ír rögtön...ha bejösz neki a legjobb választ szeretné küldeni,hogy ezzel is felkeltse jobban az érdeklődésedet :)

2017. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg pl hogy volna-e kedve elmenni valahova szerintem ebbol le fog esni hogy mit érzel és akkor megtudod te is hogy ő mit érz és még a barátság is megmarad 14/L
2017. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok hány éves vagy?
2017. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miböl gondolod, hogy csak baratilag erdekled?
2017. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!