Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nem a barátomba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem a barátomba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
A barátommal 2éve vagyunk együtt és nagyon szeretem, jól érzem vele magam, minden tökéletes, csak az a baj, hogy már nem vagyok belé szerelmes. Viszont van a suliban egy másik srác, akit ha meglátok remegnek a lábaim és nagyon ver a szívem, de még nem beszéltem vele, csak köszönünk egymásnak, de tudom, hogy nála sohasem lenne esélyem. Szakítsak a barátommal? Mert tényleg nagyon jól érzem magam, amikor vele vagyok, de már nem vagyok szerelmes:(
2017. ápr. 5. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
f#szopo k#va
2017. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat a szerelem nem tart orokke..gondolod annak az embernek a szulei akik 15eve egyutt vannak szerelmesek? Ugyanmar.. lehet nalad is ez van h ez mar csak szimpla szeretet. De ugy gondolom h az lenne a korrekt lepes ha atgondolnad ezt az egeszet h mit veszitenel egy szakitassal es utana elmondanad a baratodnak a helyzetet. Lehetseges h baratok maradhatnatok
2017. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jo kerdes..igazabol nagyon megtudod szivni ha egy masik srac miatt dobod..szoval ha szakitasz vele, ugy szakits, hogy ha nem lenne semmi azzal a masik sraccal, akkor se band meg.

Szoval egy latasbol ismert fiu miatt ne adj fel egy 2 eves kapcsolatot.

2017. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jól meg vagytok vigyázz , lehet soha nem kapod majd vissza és nem lesz semmi sem ugyan olyan. Ha rendes akkor tartsd meg, sok idióta van aki csak egy kufircra megy , óvatosan !!!
2017. ápr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj sokan a vagyat hajszoljatok nem a szerelmet. Ez tart életben, mint az arenalin függőket. Jo paran pedig a szerelembe vagytok szerelmesek. Az érzés euforikus állapotába. Nem igazan tudtok megallapodni egynél. Nem is gondolkodtok "MI"-ben, csak magatokra gondolkodtok. Mint a méhek. Viragrol viragra.

Amikor a szerelem letisztul, marad a megtarto szeretet. Jó esetben.

Van egy baratod. Jól érzed magad vele, megbizol benne. Most akkor mit szeretnél?

Eldobhatod. Rohanhatsz a vagyad utan. Azutan onnan a következőhöz.

Az izgalmat keresed vagy az állandosagot? Ha az elöbbit, akkor nem kell parkapcsolat!

2017. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!