Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol és Hogyan csajozzak, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és Hogyan csajozzak, ha a suliba nincs nagyon egy csaj se?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok és mivel informatikára mentem így nincs valami sok csaj akik meg vannak azok nem tetszenek

17/F



2017. ápr. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Pasizz.
2017. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Házibuli/bulik, fesztivál, nyári tábor, koncert, család-barátok általi ismerősök, járj el külön edzésre...de a lényeg, hogy merj kezdeményezni (akár buszon, akár egy erdő közepén, ha szimpatikus, akkor miért is ne?).

Vagy szervezz valamelyik barátodnak meglepetés szülinapi bulit, és a jó csaj ismerőseit is hívd el!:D :P

2017. ápr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg
2017. ápr. 6. 18:06
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket.

A kezdeményezéssel nem lesz baj.(Merek kezdeményezni )

2017. ápr. 6. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
anotalk, hülyülni jó, vagy 3 éve használom unalmamba, eddig 1 értelmes csaj akadt:D
2017. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem vagy, de még lehetsz :D

anotalk-tól tényleg nem érdemes semmit se várni :D oda is csak azok járnak fel, akik valami tökéletes emberrel akarnak beszélni...:D

én se találkoztam ott még sok értelmes emberrel...

2017. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!