Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig tarthat egy tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tarthat egy tini tavkapcsolat?

Figyelt kérdés

A baratommal egy ideje egyutt vagyunk es tavkapcsolat. Ne értsétek felre nem azert kerdezem mert szakitani szeretnek. Szeretnem ha minel tovabb tartana. Csak szeretnem megkerdezni, hogy nektek mi a velemenyetek, kb meddig tarthat egy ilyen tini parkapcsolat?

16L



2017. ápr. 7. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ez csak toletek függ :) de nekem másfél evig tartott a tavkapcsolat 16 eves koromban, bar mi az orszag ket masik vegen laktunk, ritkan tudtunk találkozni:) nem tudom ti mennyire laktok messze, mennyit talalkoztok
2017. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazabol egymáshoz eleg kozel levo ket varosban elunk, szinte minden nap beszélünk telefonon es altalaban hetvegente talalkozunk. De felek, ez egy ido utan kozenk fog allni....amit nagyon nem szeretnek.
2017. ápr. 7. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:

#2: Ez gyakorlatilag nem is távkapcsolat! Közel laktok egymáshoz, csak keveset tudtok találkozni,gondolom suli miatt.

Ha ez távkapcsolat lenne, azt javasolnám,hogy minél hamarabb fejezzétek be, mert semmi értelme, de ez nem az!

2017. ápr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jo, lehet nem az a hu de nagy tavolsag, de ket kulon varos es igen a suli miatt....

Koszonom a normalis valaszokat :)

2017. ápr. 7. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, mindent meg lehet oldani. 16 évesen is. Barátnőm szeptemberben megy koleszba, 75 km innen. Én 35kmre járok suliba, buszozok és vonatozok is. Mivel nem szeretném, hogy csak hétvégén találkozzunk, valamelyik nap minden héten elmegyek vonattal hozzá. Ez gyakorlatilag az egész délutánom elveszi, ha a sulit is nézem, akkor az egész napom. Gyakorlatilag leghamarabb fél 9-re leszek otthon. De ezen ne múljon, sőtt, ha jól ki fog jönni talán 2x is el tudok majd menni, ami nagyon jó lenne.


Keressetek valami helyet, ahova mindketten könnyedén eljuthattok. Nemtudom, van e egyenes összeköttetésetek busszal vagy vonattal, de ha nincs, akkor menjetek oda, ahova mindketten viszonylag könnyen el tudtok jutni. Szerintem egyikőtök szülei sem elleneznék azt, hogy este 7-8 körül menjetek haza 1 héten 1x... Biztos van valami kiskapu, mondjuk mindkettőtöknek kevés órája van, vagy valami ilyesmi... Csak akarni kell, ha nem megy, nem tudtok ezért feláldozni egy napot hetente, csak a hétvégét az nem túl jó.

2017. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez az egy heten egyszer, nem is rossz otlet. Szerintem nekunk is mukodne es akkor nem csak a hetvege maradna...

Koszonom

2017. ápr. 8. 19:48
 7/7 anonim válasza:
Fura,de az én távkapcsolatom 1 évig tartott..
2018. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!