Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok az osztálytársamba vagyok szerelmes aki kicsi korom óta nagyon jó barátom. Volt egy időszak amikor hónapokat nem beszéltünk de mostanában megint elkezdünk beszélgetni. Én évek óta szerelmes vagyok belé. Pár hónapja mikor újra kezdünk jóba lenni elkezdett fogdosni én nem hagytam neki és szóltam az anyukámnak hogy beszéljen vele hogy hagyja abba. Ezek után nem szólt hozzám mint kiderült volt barátnője. Ezek után vagy beszélgettünk és nagyon jóba voltunk vagy nem beszéltünk vagy volt barátnője vagy ha nem volt nekem mondta viccből hogy szeret. Pár hónapja megkért hogy korepetáljam mert vannak tárgyak amik nem mennek neki de vannak olyanok amikből ő magyarázot nekem pedig mindenből ötös vagyok. Most nincs barátnője. De most tényleg nagyon jóba vagyunk és egyik napról a másikra nem szólt hozzám ha beszélni akartam vele elment tőlem. A legjobb barátnőm megkérdezte tőle hogy mi baja van erre azt mondta hogy jobb lesz nekem ha nem foglalkozunk egymással mert rosszhatással van rám ezt nem értem mert semmiből nem rontottam . Erre rá egy hétre elkezdett úgy beszélgetni mintha semmi nem történt volna. Kérdeztem tőle hogy mi volt a baja erre azt mondta hogy nem tudja. Nem értem őt segítsetek.

2017. ápr. 8. 20:43
 1/2 ~baby~ válasza:
Azt nem tudom hogy mit érez de az ilyen fiúval mar rég nem kene foglalkoznod..marmint fogdos es megbánt, az ilyet hagyni kell a fenébe..15 éves vagy hidd el lesz meg időd pasit keresni..
2017. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hagyd inkább szerintem. Beszélgess vele de inkább ne akarj vele együtt lenni vele
2017. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!