Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én egy 15 éves fiú vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 15 éves fiú vagyok. Nagyon szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba, de úgy érzem hogy ő nem érez irántam semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem merem megmondani, mert félek az elutasítástól. De még nem is ez a legnagyobb baj, az a gond hogy én kínai vagyok, ő meg magyar. Nem vagyunk rosszba, de nem szoktunk sokat beszélgetni , csak ha úgy akad. Tökre kivagyok mert kb csak rá tudok gondolni egész nap.. És tökre nyomasztó érzésem van .. Legyetek szívesek ne avval gyertek h kínai vagyok és hogy milyen...Köszönöm az értelmes válaszokat.

2017. márc. 30. 17:33
 1/8 anonim válasza:
40%
Szerintem vegyél neki virágoteg egy levelet tedd a padjára!! Másnap megint!És megint! És a 3. Után a 4. Nap mond meg neki te adtad!
2017. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, de nem hiszem hogy meg fogom csinálni.. Nem merem.. Ha valaki gondolja amúgy írhat privátban is, ha van kedve beszélgetni..
2017. márc. 30. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha normalis lany nem fogja erdekelni hogy kinai vagy szoval csak batran! ;) beszelgess vele tobbet es legyel MAGABIZTOS hiszen ez a legfontosabb tulajdonsag egy fiuban/Ferfiban:)) azert meg ne legyen komplexusod mert kinai vagy en pl imadom az azsiaiakat :p
2017. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
használj ki minden alkalmat hogy rámosolyogj vagy beszélgess vele. és ne add fel, tudom hogy duplaszaltókat ugrik a gyomrod de drukkolok neked :)
2017. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Önbizalmam kb semmi nincs ilyen téren.. Nehéz is olyan alkalmat találni, hogy tudjak vele beszélni.. :c Meg szerintem nagyon furcsa lenne neki ha megpróbálnék vele sokat beszélni , mert eddig nem szoktunk.. De azért köszi a válaszokat :D
2017. márc. 30. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Máshogy nem nagyon tudsz előrehaladni. Egyébként, csak bátorításként, én kifejezetten aranyosnak tartom a kínaiakat, szóval emiatt ne parázz. Sok sikert!:)
2017. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem vagyok elég bátor hozzá.. :c
2017. márc. 30. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Keszits neki kutyat! ;)
2017. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!