Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a suliból de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balu14552991 kérdése:

Tetszik egy lány a suliból de neki van barátja mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sose csajóztam de nagyon cuki lány tetszik kívülről és belülről mégjobban de egy gond van neki van barátja aki szereti és én jóba vagyok a sráccal és a barátnőjével is és ha kiderül hogy puszit adok neki akkor lehet hogy a barátja féltékeny lesz rá és haragba leszünk egymással.

Szerintetek adjam fel vagy próbáljam ki melyik a célszerűbb egy barátot elveszteni és helyette egy csajt kapni ami nem is biztos mert nem tudom ő mennyire akarja válaszokat előre is köszönöm!


2017. ápr. 10. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Találsz más csajt. Ha téged szeretne nem lenne barátja, illetve nem lesz sokáig ha mégis.
2017. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!